02 Ağustos 2013 Cuma – Günlük Burç Yorumları

...

Koç Burcu:  Bugün sizin için oldukça renkli bir gün olacak. Kalbinin hızlı çarptığını hissedeceksin. Aklını kurcalayan aşk ilişkileri konusunda adım atmak için uygun bir gün! İçinde bulunduğun boşluktan kurtulma zamanıdır.02 Ağustos 2013 Cuma - Günlük Burç Yorumları

Boğa Burcu: Bu gün sizi harekete geçiren pek çok yeni gelişme olacak. Zekanızı ve kararlılığınızı kullanarak kazançlarınızı artırabilecek adımlar atabilirsiniz. Kişisel çabalarınızla daha fazla güven duyacağınız yatırımlara odaklanın. Becerilerinizi kullanabileceğiniz yeni iş fırsatları gündeme gelebilir. Kazanılanları korumak, dengeli harcama yapmak gerekli!

İkizler Burcu: Bugün  üçüncü bir kişinin fikir ve tavsiyelerine verdiğin önemin ne kadar yersiz olduğunu  keşfedeceksin. Şu noktayı  unutmayın ki her şey iki kişi arasında yaşmaktadır. Gerçi fazla mutluluk insanın biraz çenesini düşürebilir ama kendini tutmalısın.

Oğlak Burcu:  Bu aralar biraz durgundunuz ve işler sizin için iyi gitmiyordu. Kendinizi sağlık sorunları açısından da iyi hissetmiyordunuz. Ancak bu gün bu talihsiz zamanların sonra ereceği bir dönem, rahatlayın ve bugünün tadını çıkarın, sizin için yeni bir zaman diliminin başlangıcındasınız.

Yengeç Burcu: Sevgili yengeç, bugün sizin için oldukça sıkıcı geçicek ne yazık ki ancak akşam üzeri beklenmedik gelişmeler sizi bekliyor olucak. Geçirdiğiniz ilk yarısına oranla oldukça eğlenceli ikinci bir yarısı olacak bugünün, maddi sıkıntılarınızı bir kenara bırakın ve bu akşamın tadını çıkarın.

Aslan Burcu: Sosyal çevreniz bugün sizi kısıldığınızı düşündüğünüz kapandan çıkarabilir. Onlara karşı çıkmayın ve hayatın size getirdiği fırsatları değerlendirin. Bugün ailenizle ilgili önemli bir gelişme yaşanabilir, müjdeli haber almaya hazırlıklı olun!

Başak Burcu: Başak burçları bugün kendilerini biraz tatsız hissediyor. Bu nedenle tüm gün söylenip, hayatın tek düzeliğinden dem vurabilirsiniz. Ancak herkesin hayatında böyle bir dönem vardır, sizin ki de oldukça kısa sürecek. Aşk ilişkinizdeki problemler için önemli bir gün, kendinizi hazırlayın ve kafanızdaki partnerinizle paylaşın.

Terazi Burcu: Aşk ilişkiniz bugün sizi oldukça zorlayacak ancak siz kafanızdaki şeylerden vazgeçmeyip, başkalarının etkisinde kalmadan isteklerinizi gerçekleştirmeye çalışın. Bunun yanında eğitimine devam eden teraziler, yeni fırsatlarla karşılaşabilir, bu fırsatı iyi değerlendirmeleri gerekiyor.

Akrep Burcu: Akrepler, bugün çok enerjiksiniz. Yaz aylarının sıcakları sizi etkilemiyor ancak kişisel bakımınıza biraz daha önem göstermelisiniz. Kendinize daha fazla zaman ayırın ve hayatın yoğunluğuna ayak uydurduğunuz kadar, haftanın son gününde dinlenmeyi ihmal etmeyin!

Kova Burcu: Sevgili Kova, eski sevgilinle alakalı hayaller kurmaktan artık vazgeçmenin zamanı geldi. Yeni planlar yapmalı ve çevrendeki insanları daha iyi gözlemleyerek kendine yeni bir ilişki yaratabilirsin. Hali hazırla ilişkisi olan kovalar, ilişkinizde eskiye dönük problemlerin gün yüzüne çıkabileceği bir gün olabilir dikkatli olun!

Balık Burcu: Sevgili balık, sevgilini çok seviyorsun ve onunla çok fazla zaman geçirmek istiyorsun. Bunu anlayabiliyoruz ancak arkadaşların onlarla vakit geçirmediğin için sana karşı tavır alıyorlar. Bu nedenle bugünü yakın arkadaşlarınla vakit geçirmeye ayırmalı ve hatalarını telafi etmeye çalışmalısın.