10 Days Tablet Nasıl Kullanılır?

...

Özellikle diyet listelerinde mutlaka bol bol su içilmesi gerektiği tavsiyesi ile karşılaşırız. Sağlıklı yaşam ve sağlıklı bir vücut için olmazsa olmaz hayat kaynağımız su, yine kilo vermemiz konusunda da bizlere yardımcı olmaktadır. Hiçbir kaloriye sahip olmayan ve birçok özelliği bulunan su başta sinidirim sistemi olmak üzere tüm organların sağlıklı çalışmasına ve faaliyetini sürdürmesine yardımcı olmaktadır. Başta sağlık anlamında birçok etkisi olan su aynı şekilde kilo vermemize de yardımcı olmaktadır. Vücutta oluşan ödemin, toksinlerin ve yağların vücuttan atılmasına yardımcı olan su, sindirim sistemini hızlandırması ve besinlerin kolay sindirilmesine yardımcı olduğu için kilo vermemize yardımcı başlıca içeceğimizdir. Hem sağlık hemde kilo kontrolü açısından tüm uzmanların ortak fikri günde en az 2-2.5 litre su içilmesinden yanadır. Fakat gün içerisinde tükettiğimiz çay ve kahve gibi diğer sıvı içecekler bu miktarın içerisinde hesaplanmamalıdır. Özellikle öğün aralarında ve yemeklerden önce içeceğiniz su hem uzun süre tok kalmanızı sağlarken hemde midenin şişmesi nedeniyle daha az yemek yemenize neden olacaktır.

10 Days Tablet Nedir?

Tedavi amaçlı olmayan ve ilaç olarak kullanılmayan 10 Days içeriğinde; guarana, yeşil çay, asitlik düzenleyiciler: sitrik asit ve sodyum hidrojen karbonat, Kito Kompleksi (chitosan, antioksidan, askorbik asit, asitik düzenleyici Tartarik asit), Tatlandırıcılar: Sorbitol, Aspartam, Sodyum sakkarin. Aroma Vericiler: Doğal limon aroması ve yapay limon aroması, Inulin. Renklendirici: Riboflavin-5′ Fosfat içermektedir. Ayrıca 10 Days İçerisinde bulunan tabletler Chitosan, kabuklu deniz canlılarının dış iskeletlerinden elde edilen polisakkarit olan kitinden üretilmektedir.

10 Days Nasıl Kullanılır?

Birçok kişi tarafından kullanılan ve kolay kullanım özelliklerine sahip olan 10 Days tablet, yemeklerden hemen önce ya da yemek esnasında 1 bardak soğuk su içerisine 1 tablet atılarak karıştırılır ve tamamen eridikten sonra içilir. Yemeklerden yani öğünlerden önce içileceği için öğün sayınıza göre tüketebilirsiniz. Ayrıca bir kutu 10 Days içerisinde 20 Tablet 10 Days bulunmaktadır. Kullanımın dışına çıkmadan belirtilen miktardan fazlasının kullanılması tavsiye edilmemektedir.

10 Days Tablet Yan Etkisi Var mı?

İlaç olmayan ve tedavi amaçlı kullanılmayan 10 Days çocukların ulaşamayacağı serin ve yüksek ortamda muhafaza ediniz. Ürünü kullanmadan önce prosoektüsünü okumayı ihmal etmeyin.

15 yaşından küçük çocukların, hamile ve emziren bayanlar tarafından kullanılması uygun görülmemiştir, bunun dışında dilerseniz kullanmadan önce doktorunuza danışabilirsiniz. Ayrıca karides, ıstakoz, yengeç gibi kabuklu deniz canlılarına alerjisi olanların kullanımına uygun değildir.

10 Days Nereden Bulurum?

En ucuz ve kampanyalı fiyatları ile birlikte Ankara, Burdur, Bursa, Adana, Iğdır, Gaziantep, İstanbul, Yozgat, İzmir ve daha birçok şehrimizden rahatlıkla temin edebilirsiniz. 10 Days hakkında detaylı bilgi almak ve sipariş vermek için sitemiz üzerinden sipariş formunu doldurarak kolay ödeme seçenekleri ile sizde 10 Days kilo kontrol ürününe sahip olabilirsiniz.

10 Days Satışını Yaptığımız Avrupa Ülkeleri

10 Days Avrupa’da nereden bulurum? En ucuz ve kampanyalı fiyatları ile birlikte Almanya, Yunanistan, Bulgaristan, Norveç, İspanya, İzlanda, Hollanda ve daha birçok Avrupa ülkelerinden sipariş verebilir ve kısa bir sürede bu ürüne sahip olursunuz. Daha detaylı bilgi ve sipariş için sitemizi takip edebilir kampanyalar hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Aşağıdaki Kelimelerden Sitemize Ulaştınız;
10 days, 10 days tablet, on days, 10 days tablet zayıflama ilacı, 10 days yorum, 10 days zayıflama içeriği, 10 days zayıflama zararları, 10 days tablet nereden bulurum, 10 days tablet içeriği nedir, 10 days tablet sipariş, 10 days tablet ne kadar, 10 days tablet nasıl kullanılır, 10 days tablet kullananlar, 10 days tablet kullanıcı yorumları, kargo, ödeme, sipariş, avrupa, 10 days tablet avrupa sipariş, 10 days tablet almanya, almanya sipariş, 10 days nedir, günde ne kadar su içmeliyiz

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.