3 Adet Ervamatin Losyon Alana 2 Kutu Boldixil Şampuan Hediye

...

Ervamatin Losyon Nedir?

Ervamatin, saç dökülmesini durdurmak için geliştirilmiş, tamamen bitkisel içeriğe sahip olan doğal bir üründür. Saç dökülmesi, saç rejenerasyonu, kepek sorunu, saç dökülmesi, kellik, kırılgan ve kuru saçlar gibi sorunlarda yardımcı olmayı amaçlayan bir üründür.

Ervamatin Kullanımı;

Temiz ve kuru saça uygulanması önerilir. Günde iki kez kullanınız. Her gün aynı saatlerde kullanmaya özen gösteriniz. Losyonu kullandıktan 3-4 dakika sonra saçlarınızı taramayı unutmayınız. Saç derinize nazikçe masaj yaparak yediriniz. Gözle temas ettirmeyiniz. Aksi taktirde bol su ile yıkayınız. Losyon kullandıktan sonra durulama gerektirmez.

Ervamatin Yararları;

  •    Ervamatin erkek tipi saç dökülmesi problemlerinde yardımcı olabilir,
  •    Kepek gibi saç sorunu yaşayanlar Ervamatin kullanarak çözüm bulabilirler,
  •    Saçları aşırı derecede yağlanan erkek ve kadınların saç sorunlarında da yardımcı olabilir.
  •    Ervamatin düzenli olarak kullanıldığında dökülen ve seyrelen saçların yenilenerek yenilerinin çıkmasına yardımcı olabilir. Saç köklerini besleyerek daha gür saçlar çıkmasına yardımcı olabilir

Boldixil Şampuan Kullanımı;

Günde 1 ya da tercihen 2 olabilir. Duş yaparken saçınıza uygulamanız yeterlidir. Şampuanı saçınızda uyguladığınızda 2-3 dakika bekleyiniz.

UYARI: Çocukların ulaşamayacağı, serin ve kuru ortamda saklayınız. Direkt gelen güneş ışığına maruz bırakmayınız. Kullanım esnasında gözle temas ettirmeyiniz, ettiği takdirde soğuk su ile yıkayınız. Alerji durumunda en yakın hekime başvurunuz.

BİZE BU KELİMELER İLE ULAŞTINIZ

boldixil, boldixil şampuan, ervamatin losyon, ervamatin, ervamatin losyon nedir, ervamatin losyon kullanımı

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.