AKCİĞER DETOKSU NASIL KULLANILIR?

...

Sağlıklı bir yaşam sürmek ve rahat bir nefes alabilmek için akciğerlerimizin sağlığı oldukça önemlidir. Maalesef günümüzde tüketilen sigara oranı oldukça fazladır. Sigaranın içerisinde bulunan zararlı maddeler sigara içen bir insanı olumsuz etkilediği gibi dumanına maruz kalan insanları da olumsuz etkilemektedir.

Sigaranın içerisinde bulunan ve insan vücuduna zehir salan maddeler ilerleyen süreçte kişiyi kanser ve KOAH hastalığı gibi ciddi hastalıklarla baş başa bırakabilir. Akciğer Detoksu sigaranın bu etkilerinden sizi uzak tutmayı amaçlayan bir gıda takviyesidir. Zaman içinde akciğerler üzerinde oluşan mukusa sebep olan sigara gün be gün akciğerleri sararak insan sağlığını tehdit etmektedir.  Sigaranın sebep olduğu nefes darlığı, ciltte renk değişiminin meydana gelmesi gibi olumsuzlukların önüne geçmeyi amaçlayan bir üründür. Akciğer Detoksu geceleri rahat uyumanıza ve sabahları daha rahat nefes almanıza yardımcı olur. Akciğer Detoksu kalp krizi riskini de azaltmayı amaçlar. Akciğer Detoksuna bu kadar talep olmasının nedenlerinden biri de sigarayı bırakanların kullanabildiği gibi hala sigara içmeye deva eden tabiri caizse sigara tiryakilerinin de kullanabileceği bir üründür. Fakat sigaranın sağlığa ne kadar zararlı olduğunu ve bırakılması gerektiğini de vurgulamadan geçemeyiz. Akciğer Detoksu;  siyah havuç özü, kekik otu, meyan kökü, ekinezya, zencefil ve dağ nanesi içerir.

Peki Akciğer Detoksu nasıl kullanılır? Akciğer Detoksu sıvı formdadır. 1 bardak ılık suya 1 adet Akciğer Detoksu karıştırılarak tüketilir. Sabah uyandığınızda ya da öğle yemeklerinden önce aç karnına içilir. Günde sadece 1 defa tüketilmelidir.  İçeriğinde bulunan özler sayesinde kullanılmaya başladığı zamandan itibaren akciğerdeki mukusun söktürülmesine yardımcı olur. Balgam yolu ile zehrin dışarı atılmasına yardımcı olur. Balgam siyah gelirse endişeye kapılmayınız. Bu, akciğere yapışan zehrin dışarı atılıyor olmasıdır.

UYARI: Akciğer Detoksu bir ilaç değildir. Akciğer temizlemeye yardımcı gıda takviyesidir.Bir yan etkide doktorunuza başvurunuz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

AKCİĞER DETOKSU İLE İLGİLİ BİLGİ ALMAK İÇİN LİNKE TIKLAYABİLİRSİNİZ. https://www.diyetplani.net/akciger-detoksu-nedir/

Akciğer Detoksu Nasıl Kullanılır? Bilgi almak için linke tıklayabilirsiniz.