AKCİĞER DETOKSU NASIL KULLANILIR ?

...

Son zamanlarda sigarayı bırakanların gözdesi olan Akciğer Detoksunu sigaradan vazgeçemeyen sigara tiryakileri de tüketebilmektedir. Zaten Akciğer Detoksunun en iyi yanlarından biriside sigaraya devam ederken de kullanılabilmesidir.

Sigaranın sağlığa zararlı olduğu inkar edilemez bir gerçektir. Sigaranın dumanı bile sigara içicisi olmayan kişileri olumsuz etkilemektedir. Tüm vücudumuzu olumsuz etkileyen sigaranın zehri akciğerlere yapışır ve gün geçtikçe akciğeri kaplar. Mukus adını verdiğimiz salgı oluşumu meydana gelir. Aşırı öksürük,  nefes darlığı gibi problemlerle baş gösteren sigaranın olumsuz etkileri, kanser ve hatta KOAH hastalığı gibi çok ciddi hastalıklarla sonuçlanabiliyor. Akciğerlerde biriken katranın temizlenmesine yardımcı olan Akciğer Detoksu, daha rahat nefes alabilmeniz için kullanabileceğiniz bir gıda takviyesidir. Balgam söktürücü özelliği sayesinde ciğerleriniz üzerindeki mukusun dışarı atılmasına yardımcı oluyor. Geceleri uykularınızın bölünmesine son verecek olan Akciğer Detoksu sabah daha zinde uyanmanıza yardımcı olur. Akciğer temizleyici Akciğer Detoksu içeriğindeki; siyah havuç özü, kekik otu, meyan kökü, dağ nanesi, ekinezya, zencefil, siyah havuç özü sayesinde akciğerlerde oluşabilecek rahatsızlıklara engel olmayı amaçlıyor. Sigara bıraktıran Akciğer Detoksu nasıl kullanılır? Hazırlanması ve tüketilmesi oldukça kolaydır. Akciğer Detoksu sıvı forma sahip bir gıda takviyesidir. Her gün sabah ve öğlen yemeklerden yarım saat önce kullanılması gerekiyor. 1 bardak ılık suya 1 adet Akciğer Detoksu karıştırılarak içilir. Günde 1 defa tüketilmesi önerilir.

UYARI: Akciğer Detoksu bir ilaç değildir. Ciğerlerdeki katranın temizlenmesine yardımcı olan bir gıda takviyesidir. Hiçbir hastalığın tedavisinde kullanılmaz. Kullanmadan önce kullanma klavuzunu okuyunuz. Ciddi bir hastalığınız var ise Akciğer Detoksunu kullanmadan önce doktorunuza danışmanızı tavsiye deriz. Serin ve kuru yerde  muhafaza ediniz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz.

Akciğer Detoksu Satıl Almak için linke tıklayabilirsiniz. https://www.hizlikilovermek.net/akciger-detoksu-satin-al/