ALGAE YAĞI ÇATLAK VE SELÜLİT KARŞITI

...

Yaşanılan kilo problemi birçok olumsuzluğu beraberinde getirir. Bunlardan birisi de selülit oluşumudur. Selülit oluşumu için fazla kilolara sahip olmak gerekmiyor. Bazı insanlar kolay kilo almaz ama vücutları selülit oluşumuna müsait olabilir.

Selülit bayanların korkulu rüyasıdır diyebiliriz. Özellikle yaz aylarında tatil dönemlerinde bayanlar selülitlerinin görünmesinden rahatsızlık duyarlar. Uygulanılan diyet programları ve yapılan egzersizler yetersiz geliyor ve ne yaparsanız yapın selülitleriniz yok olmuyorsa alternatif çözüm yolları denemeniz gerekebilir. Algae Yosun Özü sayesinde selülitlerinize veda edebilirsiniz. Peki Algae Yosun Özü nedir? Serum şeklinde olan Algae yağıselülitli bölgelerinizi onarmaya yardımcı olur. Aynı zamanda çatlak giderici özelliğe sahiptir. Vücuttaki yağ dengesini koruması amaçlanarak üretilmiştir. Bacaklardaki “portakal kabuğu” görüntüsünün yok olmasına yardımcı olur. Yeni çatlak ve selülit oluşmasının önüne geçer.

Algae yağının içeriğinde; yosun özü, B grubu, beta karoten, fito östrojen bulunmaktadır ve tamamen doğal bir içeriğe sahiptir. Algae yosun yağı özellikleri arasında, vücuttan zararlı yağları atmasına yardımcı olması bulunur. Selülitli bölgede onarım sağlarken bir yandan da uygulanan bölgedeki derinin onarımına yardımcı olur. Antioksidan özelliğine sahip Algae çatlak giderici toksinlerin vücudunuzdan kolay bir şekilde atılmasına yardımcı olur. Algae yağı sayesinde selülitleriniz ile yaşamak zorunda değilsiniz. Cildi besleyen bir özelliği olduğu için aynı zamanda da nemlendirir ve sürülen bölgenin yumuşak, pürüzsüz olmasını sağlar.

Algae Yosun Yağı Kullanımı; Algae yağının uygulanacağı bölgenin temiz olması gerekiyor. Uygulayacağınız bölgeye yetecek kadar yağı teninize sürünüz. Birkaç dakika masaj yaparak uygulayınız. Burada önemli olan, yağın teninize iyice yedirilmesidir.

UYARI: Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız. Kullanmadan önce içindeki kullanım talimatını okuyunuz. Bu bir ilaç değildir. Takviye üründür. Herhangi bir hastalığın tedavisinde kullanılmaz.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.