ALGAE YOSUN ÖZÜ YAĞI NEDİR?

...

Sağlıklı ve dengeli beslenmemek metabolizmamızı olumsuz etkiler. Fazla kalorili ve sindirimi zor gıdalar tüketirsek yediklerimizi sindirmekte zorlanırız. Kalorili yiyecekler sindirilmez ise vücudumuzda yağa dönüşür ve kalıcı kilolar halini alabilir. Genellikle bel ve basen bölgesinde yer eden ve kolay gitmeyen kilolar selülit oluşumuna da sebep olur.

ALGAE YOSUN ÖZÜ YAĞI NEDİR?

Bazen hızlı ve sağlıksız kilo alıp vermek de bel, göbek, basen ve bacaklarda selülit oluşumuna sebebiyet verebilir. Eğer düzenli şekilde beslenme şeklinize ve egzersiz yapmaya dikkat edemiyorsanız selülit oluşumuna engel olmak ve oluşan selüliti gidermek için başka yöntemler deneyebilirsiniz. Algae yağı mucizevi etkisi ile selülitlerinizden kurtulabilirsiniz. Algae Yağı içeriğindeki yosun özü sayesinde selülitli bölgelerde selüliti yok etmeye yardımcı olur. Vücuttaki yağ dengesini düzenleyen hormonla etkileşime geçerek  düzenli çalışmasına yardımcı olur. Algae yosun yağı selülitlere iyi geldiği gibi vücuttaki çatlakların da oluşumunu engellemeye yardımcı oluyor. sizi rahatsız eden portakal kabuğu görünümünün iyileşmesini amaçlayarak geliştirilmiştir.

 

Algae çatlak giderici aynı zamanda nemlendirici özelliğe de sahip olduğu için cildinizin yumuşak ve pürüzsüz bir yapıya sahip olmasına neden oluyor. Algae yağı sürdüğünüz bölgede yağ yakımını sağlayarak toksinlerin vücuttan atılmasına yardımcı olur. Algae yağı sayesinde selülitlerinden çekinmenize gerek kalmayacak.

ALGAE YOSUN ÖZÜ İÇERİĞİ

Yosun, Beta-Karoten, Fito-Östrojen içermektedir.

ALGAE YOSUN YAĞI KULLANIMI: 

Algae yağı uygulanacak bölgenin temiz olmasına dikkat ediniz. Uygulama yapılacak bölge temizlendikten sonra yeteri kadar yağ istenilen bölgeye sürülür ve 1 ile 2 dakika masaj yapılarak cilt ile yedirilmek sureti ile kullanımı tavsiye edilir

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı:
Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Şirketimizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz Yönetmelik gereği, internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; şirketimizden satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemezler. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayın. Hamilelik emzirme dönemi, hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza başvurunuz. Sattığımız ürünlerin ürün detaylarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka doktorunuza danışınız. Müşteri hizmetlerimiz hafta içi 09:00-17:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Ürünler ile ilgili ayrıntılı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

BİZE BU KELİMELER İLE ULAŞTINIZ

algea yosun, algea yosun yağı, algea yosun özü, algea yosun nedir, algea yosun nasıl kullanılır

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.