ALLECELL KREM NEDİR?

...

Yoğun bir işte çalışmak, cereyanda kalmak, strese maruz kalmak, ani harekette bulunmak, ağırlık taşımak ve daha birçok nedenden dolayı vücudumuzda eklem ağrıları oluşabilir. Sabahları ellerinizde oluşan uyuşma ve karıncalanma hissi, boyun ağrıları, çömelmek ve kol, bacak hareketlerinde ağırlık, tutuma hissi, deride kızarıklık ve şişme gibi şikayetleriniz varsa durumunuz ciddi olabilir. Eklem ağrıları gün geçtikçe etkisini daha fazla gösterebilir. Eklem ağrılarında erkenden önlem almak gerekmektedir.

Rahat hareket etmek ve kendimizi kısıtlamamak için eklem ağrılarımızın giderilmesini sağlamalıyız. Allecell krem bu konuda destekçiniz olabilir. Peki Allecell Krem nedir? Eklem ağrılarınızın giderilmesini sağlayabilmek amacı ile üretilen ve sizin de kolaylıkla kullanabileceğiniz bir ağrı kremidir. Allecell Krem amacı eklem ağrılarının ilerlemesini ve romatizma, fıtık, felç, kireçleme, gut hastalığı gibi problemlerin önüne geçebilmeye yardımcı olmaktır.  Allecell krem doku  yenilemeye yardımcı olan bir kremdir. Kök hücre tedavisi ile zarar gören kıkırdak dokunuzun iyileşmesine destek olmayı amaçlayan bir kremdir.  Allecell Krem eklem ağrılarınıza kendinizin rahatlıkla uygulayabileceği bir kremdir. Allecell Krem içeriğinde; glucosomine, kolojen tıp 2, kondroıtın, k.enginar bulunur. İçeriği sayesinde, zarar gören kıkırdak dokunun onarımına yardımcı olur. Ağrıyı, şişkinliği gidermeye yardımcı olur. Hareket etkinliğini arttırmaya destek verir. Aynı zamanda Allecell Krem içerğinde bulunan enginar; selenyum, potasyum, silikon, magnezyum ve çinko açısından oldukça zengindir. Doku, kıkırdak ve omurganın iyileşmesine yardımcı olur. Ağrılarınızın giderilmesi için kolay bir şekilde uygulayabileceğiniz ağrı kremidir.

UYARI: Allecell Krem bir ilaç değildir. Eklem ağrılarını gidermeye yardımcı bir ağrı kremidir. Hiçbir hastalığın tedavisinde kullanılmaz. Herhangi bir yan etki ile karşılaşıldığında doktorunuza başvurunuz. Kremi uyguladıktan sonra ellerinizi bol su ile yıkayınız.Göz ile temas edilmemesine dikkat ediniz. Çocukların ulaşmayacağı yerlerde saklayınız.