ARGO DERM NASIL KULLANILIR?

...

Mantar, karanlık, nemli, rutubetli ve havasız yerlerde üremeye yatkın bir bakteridir. Ayak mantarının oluşumunun gerçekleşmesi içinde ayakkabı içleri çok müsaittir. Plastik ve suni deri ayakkabı giymek de ayaklarda mantar ve koku oluşumuna neden olabilir. Ayak terlemesi de mantar ve koku oluşumunun nedenlerinden biridir. Argo Derm ayak bakım kremi ayak kokusu, ayak mantarı ve kaşıntılara engel olmaya yardımcı bir kremdir. Argo Derm içeriğinde; gümüş iyonları, sodyum bi karbonat, nane özü, salvestrol ve köknar yağı bulunmaktadır. İçeriğindeki özler sayesinde ayaklarda oluşan mantarın iyileşme sürecini hızlandırmaya yardımcı olur.

Ayak derisindeki çatlaklı görüntünün ve ölü derinin giderilmesine yardımcı olur. Bağışıklık sistemini güçlendirerek bakterilerin üremesine engel olaya yardımcı olur. Ayakların nemlenmesine ve yumuşamasına yardımcı olur. Peki Argo Derm nasıl kullanılır? Krem formuna sahip olduğu için kullanımı oldukça kolaydır ve diğer kremlerle aynı şekilde uygulanır. Öncelikle ayaklarınızı iyice yıkayın ve kurulayın. Kuru ayaklarınızın içine ve dışına yetecek şekilde kremi yedirin. 1 2 dakika kadar kremin emilmesini bekleyin. 30 ya da 35 gün boyunca düzenli ve önerilen şekilde kullanılmalıdır. Argo Derm klinik testlerden geçmiş bir üründür. Argo Derm mantar ve enfeksiyonların giderilmesine destek verir. İçeriğindeki nane özü sayesinde ayaklarınızın ferahlamasına, ayaklardaki yorgunluk hissinin ortadan kalmasına yardımcı olur. Ayaklarınızda mantar veya ayak kokusu varsa çekinmenize gerek kalmayacak çünkü Argo Derm bu olumsuz durumları gidermeyi amaçlayarak üretilmiştir. Tırnaklarda çıkan mantarın diğer tırnaklara sıçramasına engel olmayı amaçlar. Argo Derm bu rahatsızlığınızdan kurtulmanıza yardımcı olabilir.

UYARI: Argo Derm bir ilaç değildir. Hiçbir hastalığın tedavisinde kullanılmaz. Argo Derm ayak mantarı gidermeye yardımcı bir kremdir. Kremi uyguladıktan sonra ellerinizi bol su ile yıkayınız. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.