ARGO DERM NEDİR?

...

Mantar; karanlık, nemli ve rutubetli ortamlarda üreyen bir organizmadır. Birçok insanın yaşadığı sorunlardan biri olan ayak mantarı probleminde, ayak mantarının oluşabilmesi için giyilen ayakkabıların içi oldukça elverişli bir ortam oluşturuyor. Aynı zamanda ayak terlemesi de ayak mantarı oluşmasına meydan veriyor.

Ayak mantarı oluşmasının birden fazla nedeni olabilir. Giyilen suni deri ayakkabılar, kullanılan bazı ilaçlar, aşırı terleme, stres, giyilen bazı çoraplar ayak kokusuna ve ayak mantarına neden olabilir. Çoğu insan bu durumdan şikayet eder.  Bu problemle karşılaştıysanız Argo Derm size destek olabilir. Argo Derm nedir? Ayakta oluşan mantar, koku ve kaşıntıyı engellemeye yardımcı olan bir üründür. Havasızlığa maruz kalan ayak parmakları arasında mantar oluşabilir. Bu da ayak kokusuna neden olur. Ardo Derm oluşan mantarın ortadan kaldırılmasına ve ayak kokusunun giderilmesine destek olur. Argo Derm içeriği sayesinde ekstra etkili olmayı amaçlar. Doğal içeriğe sahip olan Argo Derm;  gümüş iyonları, sodyum bi karbonat, nane özü, salvestrol ve köknarı içerir.

Gümüş İyonları: Güçlü bir antibiyotik olan gümüş iyonları enfeksiyoınlara karşı etkilidir. Vücuda zarar vermeden oluşan mikroorganizmaları ortadan kaldırmaya yardımcı olur.

Sodyum Bi Karbonat: Kötü kokuları yok etme özelliğine sahiptir. Terlemenin giderilmesinde etkili olabilir.

Nane Özü: Kötü koku gidermeye yardımcı olduğu gibi ayak derisini soğutarak mantar oluşumunu ortadan kaldırmaya destek olur.

Salvestrol: Bitkilerin salgıladığı bir maddedir. Vücuttaki zararlı mikropları vücuda zarar vermeden öldürür.

Köknar Yağı: Kurutucu özelliği sayesinde ayak terlemesine engel olabilir.

Argo Derm Nasıl Kullanılır?

Losyon şeklinde olduğu için kullanımı oldukça rahattır. Ayaklarınızı iyice yıkadıktan sonra kurulayın. Ardından Argo Derm kremi ince bir tabaka halinde tüm ayağınıza sürün. Ayağınız kremi iyine emene kadar 1 2 dakika kadar bekleyin. 30-35 gün boyunca hergün, gece yatmadan önce düzenli bir şekilde uygulayınız.

UYARI: Argo Derm bir ilaç değildir. Ayak kokusu ve ayak mantarı gidermeye yardımcı kremdir. Bir yan etkide doktorunuza başvurunuz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.