Arı Sütü Kremi Nedir? Arı sütünün Faydaları

...

Arı sütü ( royal jelly) içeriği sayesinde oldukça faydalıdır. Öyle ki bir arı, arı sütü ile beslenerek 6 yıl yaşarken diğer arılar normal beslenerek de 6 ile 7 ay yaşıyor. Aarılar doğduklarında 3 türe ayrılırlar. İşçi arıları sürekli olarak bal yapmakla görevlidir. Erkek arılar çoğalmakla görevlendirilirler ve arı sütü ile beslenen arı kraliçe arı olur ve bal kovanına binlerce yumurta ile verim sağlar.

Arı sütü, arıların kendi vücudunda üretmiş oldukları jel kıvamında ekşi bir tada sahip ve rengi krem rengindedir. Arı sütü genç bal arılarının salgı bezinde üretilir ve kraliçe arı hayatı boyunca arı sütü ile beslenir. Dünyada ki bütün arılar doğadan topladıkları ile bal, polan ve propolis üretir. Bedeninde ise arı sütü, mum ve arı zehri üretir. Çevrenin ve havanın etkisi ile toplayarak ürettikleri bal, polen ve propolisin tadı farklılık gösterirken; kendi vücudunda ürettiği arı sütü, mum ve arı zehri bütün dünyada aynı etkiye sahiptir. Arı sütü kremi ülkemizde de daha yeni yeni kullanılmaya başlanmıştır.

fff

Herkesin hayali aslında canlı parlak bir cilde sahip olmaktır. Arı sütü kremi bizim bu hayalimizi gerçekleştirmemize destekleyici olabilecek ürün seçenekleri arasında yerini almaktadır.

Arı sütü kremi kullanımı

Cildinizi ilk önce doğal bir sabun ile temizleyerek iyice durulayınız. Arı sütü kremi kullanımı cilt yüzeyine masaj yaparak uygulayınız. Kremin en az 20 dakika vücudun üzerinde durması gerekmektedir. Etkili bir kullanım için gece uyguladığınızda sabaha kadar durması daha sağlıklı olacaktır.

Arı sütü kremini masaj yaparak uyguladığımamız gerekmektedir.

Arı sütü kremi içindekiler; arı sütü, polen, propolis, bal, Tip 2 kolajen, GoldKrem, Çörekotu yağı. 50 ml

cilt

Arı sütü kremi Avrupa sipariş

Sizlerde arı sütü kremini Avrupa’dan sipariş vermek istiyorsanız Almanya, Amerika, Hollanda, Belçika, İsviçre, Norveç, Danimarka, İrlanda, Fransa gibi bütün Avrupa ülkelerinden de temin edebilirsiniz.

Ödeme şekli; Arı sütü kremini kolay, rahat ve güvenilir bir şekilde siparişinizi oluşturmak isteyenlerdenseniz Online Kredi Kartı ile Ödeme, Western Union ile Ödeme, Kapıda Nakit Ödeme, Havale / EFT ile Ödeme seçeneklerimizin dilediğinizi tercih ederek sahip olma şansını yakalayabilirsiniz.

arı-sutu

Bize ulaştınız; arı sütü kremi,arı sütü, arı sütü faydaları, arı sütü kremi nedir, arı sütü kremi ne işe yarar, arı sütü kremi kullanımı, arı sütü kremi nasıl kullanılır, arı sütü kremi içeriği, arı sütü kremi içindekiler, arı sütü kremi yorumlar, arı sütü kremi yorumları, arı sütü kremi kullanıcı yorumları, arı sütü kremi kullananların yorumları, arı sütü kremi avrupa sipariş, arı sütü kremi avrupadan nasıl sipariş verebilirim, arı sütü kremi sipariş ver, arı sütü kremi nasıl sipariş verebilirim, arı sütü kremi sipariş, arı sütü kremi fiyatı, arı sütü kremi ne kadara.

ari-sutu-kremi

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.