ARNAVUT KREMİ NEDİR?

...

Arnavut kadınlarının güzellik sırrı, İbni Sina’nın formüle ettiği arbutin bugünde etkisi korunarak Arnavut Kreminde kullanılmıştır. Arnavut kadınlarının beyaz teninin ve güzelliklerinin nedeni Arnavut Kremine bağlanmaktadır.

 

Arnavut Kremi nedir? Bu zamana kadar leke gidermeye ve cilt beyazlatmaya  yardımcı kremler arasında en iyi kremler arasında yer aldığı söylenmektedir. Aklık kremi,  yüzyıllardır Arnavut kadınlarının vazgeçmeden kullandıkları krem olmuştur. Arbutin maddesinin Japonlar tarafından yapılan araştırmalarda, cilt üzerinde %40 cilt lekelerini gidermeye yardımcı olduğu sonucuna ulaşılmıştır. Arnavut kreminde İbni Sina’nın formülü korunmuştur. Arbutin maddesi birçok kozmetik ürününde de leke çıkarma renk açma özelliği olmasından dolayı kullanılmıştır. Düzenli kullanımda ciltte oluşan leke gidermeye yardımcı olduğu gözlemlenmiştir. Ciltte  çeşitli nedenlerle lekeler oluşabilir. Hamilelikte oluşan kahverengi lekeler, güneşin zararlı ışınları, sivilceler sebebiyle oluşan kırmızı lekeler gibi cilt üzerinde bizi rahatsız eden lekelere kullanılan bir üründür Arnavut Kremi. Tamamen doğal ve bitkisel bir içeriğe sahiptir. Piyasaya sürülmüş olan birçok makyaj ürününün ciltte meydana getirdiği olumsuz etkileri gidermeye de yardımcı olur. Arnavut kremi diğer adı ile aklık kremi  düzenli kullanıldığı takdirde 2 ay içerisinde leke gidermeyi vaad eden bir üründür.Arnavut kadınlarının güzellik sırrına sizde ortak olabilirsiniz.

arnavut-kremi-siparis

 

Arnavut (Aklık) Kremi kullanımı da oldukça basittir. Krem formuna sahip olan Arnavut Kremi diğer kremlerle aynı uygulamaya sahiptir. Bitkisel leke gidermeye yardımcı ürün Arnavut Kremi günde sadece 1 defa sürülmelidir. İnce bir tabaka halinde sürülmelidir. Cilt tonunun 2 ya da 4 tona kadar açılmasını vaad eden bir cilt kremdir.

UYARI: Arnavut (Aklık kremi) bir ilaç değildir. Cilt lekelerini gidermeye ve cilt beyazlatmaya yardımcı bir kremdir. Bir yan etkide doktorunuza başvurunuz. Ciltte açık yara üzerine sürmeyiniz.  Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

Bize Bu Kelimelerden Ulaştınız

arnavut kremi gratis, arnavut kremi kullananlar 2019, arnavut kremi yorumları 2018, orjinal arnavut kremi kullananlar, arnavut kremi eczanede varmı, arnavut kremi kullananlar 2018, mine hanımın arnavut kremi, arnavut kremi fiyatı eczane

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.