Aztec Secret Kleopatra Maske Nedir? Nasıl Kullanılır? Nerede Satılır?

...

Aztec Secret Kleopatra Maske Nedir?

Kleopatra Maske, yüzünüzü derinlemesine temizlemeye yarayan doğal  volkanik kil karışımından oluşmaktadır.Cildinize doğal detoks etkisi yaparak, cildinizde oluşan siyah noktalardan arındırmak ve ölü derilerden kurtulmak için peeling etkisi yapar. Ayrıca cildinizde bulunan kırışıklıklara da etki ederek daha sıkı ve genç görünümlü bir cilde ulaşmanızı sağlayacaktır. Aztec Secret volkanik bentonit kili yıllarca sıcak basınç altında bulunduğu için  nano partiküllerden oluşan negatif iyon yüklenmiş bir yapıdadır. Volkanik etkileşimler sonucunda mineral bakımından zenginleşmiş bir konsantredir. Bu yapısı ile cildinize iyon yüklemesi yapacaktır. Yani mineral desteği ile cildinizi canlandıracaktır. Ciltte bulunan pozitif iyon yüklü toksin maddelerini kendine bir mıknatıs gibi bağlayarak ciltten çekip alacaktır.

Aztec Secret Kleopatra Maske

Aztec Secret Kleopatra Maske sadece yüz için değil vücudunuz içinde uygun bir üründür. Sivilce problemi yaşadığınız bölgelerde de çok rahat kullanabilirsiniz. Özellikle sırtta oluşan sivilceleriniz için etkilidir. Sivilceli bölgeye sürülerek, sivilce içerisindeki toksit maddelri vücuttan uzaklaştırmayı sağlar. Aşırı yağ üretimi olan bölgelerinizde gönül rahatlığı ile bu ürünü kullanarak yağ dengesini ve cildinizin ph dengesini sağlayarak daha sağlıklı bir cilde ulaşmanızı sağlayacaktır.

Aztec Secret Kleopatra Maske Nasıl Kullanılır?

Aztec Secret Kleopatra Maske üç farklı şekilde hazırlanarak kullanılabilen bir üründür. Sivilce, leke ve yağ problemi yaşadığınız bölgeler için yeterli miktarda hazırlayabilirsiniz.

Aztec Secret Kleopatra Maske

Elma Sirkesi ile Aztec Secret Kleopatra Maske: Yeterli miktarda Kleopatra Maske ile sürülebilir kıvama gelecek kadar elma sirkesi ekleyerek karıştırın. Sadece plastik, cam veya tahta malzemeler kullanın. Metal malzeme kullanımından kaçının. Karışımı yüzünüze veya arındırmak istediğiniz bölgeye sürüp 25 dakika bekletin ve ılık suyla durulayın.

Su ile  Aztec Secret Kleopatra Maske: Yeterli miktarda Kleopatra Maske ile sürülebilir kıvama gelecek kadar su ekleyerek karıştırın. Sadece plastik, cam veya tahta malzemeler kullanın. Karışımı cildinizde  arındırmak istediğiniz bölgeye sürüp 25 dakika bekletin ve ılık suyla durulayın.

Ballı-Elma Sirkeli Aztec Secret Kleopatra Maske: Yeterli miktarda Kleopatra Maske ile sürülebilir kıvama gelecek kadar elma sirkesi ekleyerek karıştırın. İçine bir yemek kaşığı bal ekleyin. Cildinizde uygulamak istediğiniz bölgeye uygulayın. 10 dakika bekletin ve ılık suyla durulayın. 

Aztec Secret Kleopatra Maske kullanımı

Maskeyi yüzünüze uyguladıktan sonra tamamen kurumasını beklemeyin. Tamamen kuruttuğunuzda temizleme konusunda sıkıntı yaşayabilirsiniz. Bu nedenle yarı kuruma halinden sonra temizleyebilirsiniz. Maske sonrası oluşan hafif kızarıklıklar normaldir. Bu konuda endişe etmenize gerek yoktur.

Aztec Secret Kleopatra Maske Kullanıcı Yorumları

Aztec Secret Kleopatra Maske kullanıcıları sivilce, sivilce lekeleri ve cilt lekeleri için kullandıkları maskeyle ilgili görüşlerini ve öncesi sonrası görüntülerini paylaşarak memnuniyetlerini dile getirmişlerdir. Bir çok kullanıcı ürünün devamını talep etmektedir.

 

Aztec Secret Kleopatra Maske uygulaması ve sonucu için birebir sonuç görmek istiyorsanız videoyu izleyebilirsiniz.

Aztec Secret Kleopatra Maske Nerede Satılır?

Aztec Secret Kleopatra Maske’ye sipariş formunu doldurarak ulaşabilirsiniz. Türkiye’nin her noktasından sipariş verebilir, hızlı kargo ve kapıda ödeme imkanıyla ürüne ulaşabilirsiniz.

Bize bu kelimelerden ulaştınız: aztec secret, aztec secret kil maskesi , aztec secret kleopatra kil maskesi , aztec kil maskesi , aztec güzellik maskesi , Aztec Secret Indian Healing Clay , Aztec Secret Kleopatra Maske , Aztec Secret Kleopatra Maske volaknik kil , Aztec Secret Kleopatra Maske  sivilce

 

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.