Bakımlı Kadınların Sırrı Nar Çekirdeği Yağı

...

Güzellik hemen hemen her yerde ve statüde kadının vazgeçilmezi.  Hepimiz daha genç görünmenin yollarını arıyoruz. Ancak biz ne kadar yaşlanmaya başlamadığımızı ve kırışıklıklarımızın olmadığını kabul etmesek de bu doğanın kanunu. Lakin doğanın getirisini yine doğadan gelenlerle gidermemiz ve bu kırışıklıkların üstesinden gelebilmek mümkün olabilir. Doğa, güzellik anahtarını içinde saklıyor. Nar çekirdeği yağı, nemsiz kalan yıpranan veya akne (sivilce) olan ciltleri onarmak için kullanılır. Hücre yenileyici olduğundan cilt kırışıklıklarını giderdiği ve cildi gençleştirdiği görülür. Nar çekirdeği yağındaki antioksidanlar cildi serbest radikallerin zararlarına karşı korur ve cildin doğal yağının dengelenmesini sağlar.

Nar yağı nemlendirici etkisi ile cildi canlandırır, yumuşak ve pürüzsüz görünmesini sağlayabilir. E vitamini açısından zengin olan nar çekirdeği yağı cildin beslenerek sıkılaşmasına yardımcı olabilir. Nar çekirdeğinden elde edilen yağın içerisinde bulunan Punisik asit sayesinde bağışıklık sistemini güçlendirdiği görülebilir. Zengin içeriği sayesinde nar yağı saç derisinde kan damarlarını ve kan dolaşımını güçlendirip sağlıklı saçların uzamasını sağlayabilir. Cilt besleyici sıkılaştırıcı selülit giderici olarak kullanılabilir. Özellikle selülitli bölgeye masaj yapılarak uygulanırsa çok faydası görülebilir.Nar çekirdeği yağın da bulunan B ve C vitaminleri hormonal düzensizliği önlemeye yardımcı olabildiği de bilinmektedir.  Ayrıca yağ mineral içeriği sayesinde vücudun bağışıklık sistemini geliştirir ve güçlendirir. Menopozdan dolayı ciltte oluşan problemleri en aza indirgediği görülebilir. Ayrıca bu ürün diğer ürünlere göre hem ekonomik hem de uygun.naryagı

Cildinize 4-5 damlasının yeterli geleceği nar yağı ister parmak uçlarınızla ister bir parça pamuğa döküp masaj yaparak uygulayabilirsiniz. Gözaltına sürmekten kaçınmanız önerilir. Başka bir yöntem olarak da cilt bakım kremlerinize nar çekirdeği yağı ekleyerek kullanabilirsiniz. Düzenli kullanımda cildinizin pürüzsüz görünmesini sağlayabilir. Size kendinizi güzel hissettirecek nar çekirdeği yağını doğallığıyla sizleri baş başa bırakıyoruz.