BALVİTAL APİTERAPİ BİTKİSEL TOZ İÇECEK NEDİR?

...

BALVİTAL APİTERAPİ BİTKİSEL TOZ İÇECEK NEDİR?

Adından da anlaşıldığı gibi içeriği baldan elde edilen bir üründür. Balın ne kadar şifalı bir besin olduğu herkes tarafından bilinmektedir. Arı ürünleri, birden fazla hastalığın iyileşmesine yardımcı olmasından esinlenerek üretilmiştir. Araştırmalar sonucu da balın birçok faydası olduğu tespit edilmiştir. Öncelikle bal, bir enerji kaynağıdır. Eski zamanlardan bu yana balın birçok hastalığın şifa kaynağı olduğu bilinmektedir.

İnsan vücuduna etkisi olan birçok mikroorganizma bal sayesinde vücutta barınamamaktadır. Peki balvital apiterapi bitkisel toz içecek nedir? Apiterapi, arı ürünlerinin birçok hastalığın iyileşmesine yardımcı olması amacı ile kullanılması anlamına gelmektedir. Balvital Apiterapi Bitkisel Toz İçecek ise insan vücudundaki kalsiyum seviyesini arttırmaya yardımcı olur. Mikroorganizmaların vücuttan atılmasına destek verir. Kas sistemi rahatsızlıklarının giderilmesine yardımcı olur. Kadın hastalıklarının iyileşmesine yardım eder.  Balvital Apiterapi Bitkisel Toz İçecek karaciğer rahatsızlıklarının iyileşmesine destek olması amacı ile de kullanılmaktadır. Doku oluşumunu hızlandırmaya yardımcı olması nedeni ile yara ve izlerin iyileşmesine destek verir.

Balvital Apiterapi Bitkisel Toz İçecek İçeriği Nedir?

Balvital Apiterapi Bitkisel Toz İçecek İçeriğinde; Pancar kökü, ekinezya, siyah mürver meyvesi, tarçın, zencefil, polen, arı sütü, zerdeçal, hatmi çiçeği, çinko ve limon bulunmaktadır. İçeriği tamamen bitkisel ve doğal bir gıda takviyesidir.

Balvital Apiterapi Bitkisel Toz İçecek Nasıl Kullanılır?

İçerisinde 12 adet bitkisel toz içecek bulunmaktadır. Kullanımı oldukça basittir. 1 su bardağına 1 poşetin tamamı boşaltılır. İsterseniz süt isterseniz su ile tüketebilirsiniz. Eriyene kadar karıştırınız. Ve daha sonra tamamını tüketiniz. Kullanım dozu ve şekli aşılmamalıdır.

UYARI: Balvital Apiterapi Bitkisel Toz İçecek bir ilaç değildir. Hiçbir hastalık tedavisinde kullanılmaz. Herhangi bir yan etkide doktorunuza başvurunuz. Emziren ve hamile bayanlar kullanmadan önce doktoruna başvurmalıdır. Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.