BELLA TÜY DÖKÜCÜ EPİLASYON MENDİL NEDİR?

...

Kadınlar ve erkekler vücut bakımlarına oldukça önem verirler. Özellikle de istenmeyen tüylerin insanları fazlasıyla rahatsız eder. Genellikle istenmeyen tüylerin temizlenmesi ağda ve epilasyon yöntemleri ağrılı ve acılı olabilir. Ya da lazer epilasyon ve benzeri yöntemlere fazlasıyla para harcarlar.

Bu konuda sizin için üretilen ve sizi büyük bir zahmetten kurtaran, kullanımı da oldukça kolay ve pratik bir ürün olan Bella tüy dökücü mendil, her zaman her yerde çözümünüz olabilir. Bella tüy dökücü epilasyon mendili nedir? Kadınların ve erkeklerin gönül rahatlığı ile kullanabileceği bir epilasyon mendilidir. Çantanızda taşıyabileceğiniz bir üründür. Kafede, ofiste, tatilde, özel gecelerde ya da dışarı eğlenceye çıktığınızda her zaman her yerde kullanabileceğiniz bir üründür. Bella tüy dökücü mendil uygulandığı bölgedeki tüyleri anında temizlemeyi vadeden bir üründür. Kısa tüylerin yok edilmesine de yardımcı olabilir. Bella tüy dökücü mendil kullanıldığı bölgede terlemenin önlenmesine yardımcı olabilir. Bella tüy dökücü epilasyon mendili, yağlı, kuru ve karma bütün cilt tipine uygundur. Tüyleri dökme özelliği olduğu gibi düzenli kullanımda tüylerin seyrekleşmesine ve azalmasına da yardımcı olabilir. Bella tüy dökücü epilasyon mendilini; kol, koltuk altı, dudak üstü,çene,  genital bölge, göğüs ve bacağınıza uygulayabilirsiniz. Uygulayacağınız bölgenin temiz olması gerekiyor. Son zamanlarda birçok kişi tarafından kullanılan Bella Mendil, ağrılı ve acılı yöntemleri gerisinde bırakıyor. Bella mendil ıslak mendile benzer. İçeriğinde aleo vera özü vardır. Epilasyon yaptıktan sonra birçok gün sonra tüylerinizin yeniden çıkmasını engellemeyi vaadeder.

UYARI: Bella tüy dökücü epilasyon mendili ilaç değildir. Tüy dökmeye yardımcı mendildir. Cildinizde açık yara olan bölgeye uygulamayınız. Göz ile temasından kaçınınız. Mendili teninize uyguladıktan sonra ellerinizi yıkayınız. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz.