BENİSİLİN NEDİR? NASIL KULLANILIR?

...

Vücudun belirli yerlerinde sonradan çıkan ya da doğuştan olan, kökü olmayan çıkıntılı küçük deri parçalarıdır. Et beni çıkmasının sebepleri vardır. Vücut direncinin düşük olması, ani kilo kaybı ya da fazla kilolu olmak, stres, hormon hastalıkları, menapoz gibi. Sonradan çıkan et benleri ise genellikle vücudun çok terleyen bölgelerinde,sürtünmenin oluştuğu bölgelerde yüz, göz kapakları, sırt ve göğüs altında meydana gelmektedir. Et benleri kişilerin vücutlarında genellikle görülen bölgelerde, kahverengi veya siyah renklerde, pirinç tanesi büyüklüğünde ben türüdür. Doğuştan gelen et benleri, yaş ilerledikçe büyüme göstermektedir. Eğer et benleri çıkma aşamasındaysa güneş ışınlarından korunmalıdır.

Et benlerinin genellikle bir zararı yoktur. Ama birçok insan et benlerinden rahatsızlık duyar ve kurtulmak ister. Et benlerinden kurtulmanın birkaç yöntemi vardır. Enjekte ile kesme yöntemi, ameliyatla et beni aldırma, buharlaştırma yöntemi, radyo frekans yöntemi, dondurma yöntemi, lazer tedavisi yöntemleridir. Küçük olan et benlerini evde ip ile bağlayıp koparmaya çalışmak asla sağlıklı bir yöntem değildir. Enfeksiyon kapabilir ve istenmeyen sonuçlar doğurabilir. Et ben tedavisi cerrahi olarak tedavisi kısa sürelidir fakat cerrahi yöntemi tercih etmeyenler, et benlerinden kolay bir şekilde kurtulabilirler.

 

BENİSİLİN NEDİR?

Et benleri için özel üretilmiş Benisilin ürünü ile kolaylıkla vücudunuzda görmek istemediğiniz et benlerinizden kurtulabilirsiniz. Et beni hem görüntü olarak hemde dokunulduğunda his olarak insanın hoşuna gitmeyen bir fazlalıktır. Benisilin ürününün cilt yenilenme sürecinde etkili bir formüle sahip olmasından dolayı, nasır giderme özelliğine de sahiptir. Nasırın verdiği ağrıdan ve çirkin görüntüden sizi kurtaracaktır.

Kullanımı Günde 1 defa benlerin üzerine kulak çöpü yardımı ile az miktarda sürünüz. 1 adet sadece 1-5 ml’dir.

UYARI: Bu bir ilaç değildir. Bitkisel karışımdır. Çocukların uzanamayacağı yerlerde muhafaza ediniz. Nemli ve güneşli yerlerde muhafaza etmeyiniz. Düzenli ve gerektiğinde kullanılmalıdır.

BİZE BU KELİMELER İLE ULAŞTINIZ

ben, benisilin, et beni, nasır, benisilin nedir, benisilin nasıl kullanılır

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.