BİO MAYA MASKESİ NEDİR? NASIL KULLANILIR?

...

BİO MAYA MASKESİ NEDİR?

peptit maya maskesi

Bio maya maskesi nedir:Vitamin bakımından oldukça zengin olan bu maske, cilde yenileyici ve besleyici bir özelik sunuyor. Yaşlanma karşıtı olarak da bilinirken, yine hücre yenilenmeleri ile birlikte cildinize kullanım süresince destek olmaktadır. Cildin ihtiyaç duyacağı protein miktarını içerisinde barındırırken, protein desteği de vermektedir. Cilt kuruluğu yaşayanlar eğer ki diğer nemlendirici ürünlerden fayda göremediyse, maya maskesi ya da argan yağı sizler için uygun olabilmektedir. Yine bu maskenin ciltte oluşması mümkün olan bakteri durumlarını da ortadan kaldırdığı biliniyor. Peeling etkisi yapması ile pek çok bayanın tercihlerinden olurken, tüylenme gibi bir durum da söz konusu değildir.

Bio Maya Maskesi Kullanımı;Sorunlu olan bölgeyi ılık su ile birlikte yıkayınız. Az miktar krem alın ve sorunlu olan bölgeye eşit biçimde sürünüz. En az 15 dakika beklettin kalıcı etki için bu prosedürü günde en az iki kere tekrarlayınız.

BİO MAYA MİNERALLERİ:

B6 Vitamini: B6 vitamini eksikliğinin cilt üzerindeki belirtileri cildin aşırı kuruması ve sivilcelerin artmasıdır. Maya maskesi düzenli olarak kullanıldığında içerdiği B6 vitamini ile kuruluğu önler ve sivilce oluşumunu engeller.

B2 Vitamini: Diğer adı “riboflavin” olan B2 vitamini yeni cilt hücresi üretimini tetikleyerek cildin yenilenmesine yardımcı olur. Bu vitamin aynı zamanda dermatit ve egzama gibi cilt sorunlarının tedavisinde kullanılan merhemlerin içinde de bulunmaktadır.

B3 Vitamini: mayada bulunan B3 vitamini (niasin) hem saç hem de cilt sağlığı için önemli bir vitamindir. Maya maskesi cildin ihtiyaç duyduğu B3 vitaminini sağlayarak sivilce oluşumunu önler ve mevcut sivilcelerin iyileşme süresini kısaltır. Cildin nemi tutmasını sağlayan bu vitamin özellikle kuru ciltlerin kısa sürede nemlenmesi ve yumuşaması için önerilen vitaminler arasındadır.

B1 Vitamini: Güçlü antioksidan etkisiyle yaşlanmanın ciltte görülen olumsuz etkilerini geciktirir. Kırışıklıkları ve cilt lekelerini önler.

Folik Asit: B1 vitamini gibi etkili bir antioksidan olan folik asit cildi sivilceye yol açan bakterilerden temizlerken görünümünü geliştirir. Düzenli olarak uygulandığında cildi pürüzsüzleştirir.

Potasyum: Cildin aşırı kuruması ve pullanması potasyum eksikliğinin ilk belirtileri arasındadır. Potasyum cildi derinlemesine nemlendirerek bu nemin uzun süre muhafaza edilmesine yardımcı olur. Maya maskesi yüksek oranda potasyum içermesi nedeniyle özellikle kuru ciltler için ideal bir yüz maskesidir.

UYARI: Bio maya maske ilaç değildir, bitkisel üründür. Çocukların erişemeyeceği yerlerde muhafaza ediniz. Oda sıcaklığında muhafaza ediniz. Alerjik bir durumda en yakın doktora başvurunuz.

BİZE BU KELİMELER İLE ULAŞTINIZ

bio, bio maya, bio maya maske, bio maya maske nedir, bio maya maske nasıl kullanılır, bio maya maske siparis

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.