Black Marble Ne İçin Kullanılır ? Nedir ? Nasıl Kullanılır ?

...

Sakal ve bıyıkların çıkması gayet zordur. Hatta zaman ilerledikçe bir o kadar zorlaşır bu yüzden erkekler özgüven eksikliği veya kötü bir görünüm kazanırlar ama bunun için yardım almalısınız sizde ürünümüz black marble’yi deneyin.

icerik3

Ürünümüz kolay kullanımı sizi rahatsız etmeyecek kokusuyla ve en önemlisi güvenilirliği ve hizmetiyle hepimizin kolaylıkla ulaşıp kolaylıkla deneyebileceği bir üründür. Sizde sakal bıyıkların çıkmaması ve ya şekilsiz çıkmasından nefret ediyor olabiliriz yada erkeğin makyajı olarak bilinen sakalın hemen çıkmasını istiyor olabiliriz sizde ürünümüz black marbe’yi deneyin. Black marble’nin kullanımı gayet kolaydır ve vaktinizi almaz sizde ürünümüz black marble hemen sahip olmak için sipariş verebilir ve hemen deneyebilirsiniz sizde sizde black marble’yi deneyin ve sonucu kendi gözlerinizle görün.

7

İçinde Nerler var? Nasıl Kullanılır?

İçerisinde saf halde ve işlem görmemiş kara mamba yağı ve kara mamba yumurta yağı bulunmaktadır. Aynı zamanda besleyici ve gürleştirici özelliği nedeni ile mısır badem yağıda kullanılır. Kara mamba yağının içeriği toplamda %31’i geçemez.

İçeriğinde ki yoğunluk nedeni ile deri ve kıl hücreleri şoka girere ve profesyonel bir vücut geliştiricinin spor ve sonrası aldığı protein gibi sıkı bir değişime girer. Bu sayede kış hücreleri bu beslenmeye karşılık vererek hızlı bir şekilde ve inanılmaz boyutlarda büyüme sağlayabilir.

hemensiparisver

Sakalanız varsa 3-4 damla, sakalınız yok ise 6-7 damla kullanılır. En az 5 dakika sakal ve bıyık istediğiniz alana yediriniz. Hafif rahatlama ve keskinlik yaratacaktır. Sürdüğünüz bölgede sakal ve bıyık varsa tarayarak şekillendirebilirsiniz. Daha parlak ve canlı olduğunu daha da kolay şekil verebileceğinizi görebilirsiniz.

Sürdüğünüz bölgede sakal, bıyık istiyorsanız yada hızlı uzamasını istiyorsanız uyguladıktan sonra keyfinize bakın. Her gün 1-2 kere düzenli kullanımda ayda 3-5 cm uzama sağlar.

Avrupa Sipariş ; Letonya , Norveç , Almanya vb.  Tüm Avrupa ülkelerine ve şehirlerine ürünümüzün gönderimi hızlı ve güvenilir olarak yapılmaktadır. Ürünlerimizin tümü orijinal ve faturalıdır. Ürünlerimizin ödemelerini tüm kredi kartları ile ödeme yapabilirsiniz.

Türkiye Sipariş ; Tunceli , Erzurum , Muğla gibi tüm şehirlerin ilçe ve köylerine sorunsuz bir şekilde gönderilir. Kredi Kartı, Kapıda Ödeme, EFT

Bize Bu Kelimelerden Ulaştınız ; black marble bıyık sakal serumu nasıl sipariş verebilirim, black marble türkiye sipariş, black marble türkiye kampanyası, kampanya. black marble bıyık sakal serumu, black marble, sakal, bıyık, black marble bıyık sakal serumu nedir, black marble bıyık sakal serumu kullanımı, black marble bıyık sakal serumu içeriği, black marble bıyık sakal serumu sipariş,

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.