Black Marble Nedir, İşe Yarıyor Mu? Eczanelerde Bulunur Mu?

...

Hemen hemen bütün erkekler ortamda dikkat çekmek ister. Gerek giyimlerine gerekse saç ve sakallarına gereken özeni gösterirler. Karizmatik bir görüntü için saç bakımlarını ihmal etmezler. Fakat zaman içerisinde saç ve sakallara uygulanılan kimyasal ürünler, jöle, wax ve kuaförlerde kullanılan fırçalar gibi nedenlerden saç ve sakal dökülmeleri meydana gelebilir.

Saç dökülme sebepleri genetik sebepler veya stres, sıkıntı, sinir gibi psikolojik nedenlerde olabilir.  Bu gibi saç ve sakal dökülmeleri  tıbbi yöntemlere başvurmanıza gerek kalmadan takviye ürünlerle saç derinizin onarımını sağlayabilirsiniz. Takviye ürünler arasında kullanabileceğiniz bitkisel içeriğe sahip olan Black Marble nedir? Son zamanlarda birçok erkeğin tercihi olan Black Marble erkeklerin dökülen veya köselikten dolayı çıkmayan saç, sakal ve bıyıklarının onarımına yardımcı oluyor. Black Marble saç, sakal ve bıyıklara rahatlıkla uygulanabiliyor. Serum formuna sahip olan Black Marble kullanımı da oldukça rahattır. Azalan, seyrekleşen veya tamamen dökülen saçınızın, sakalınızın veya bıyığınızın yerine hem tüylerin çıkmasına yardımcı oluyor hemde bakım yapıp, canlandırıyor.

Black Marble Sakal Serumu İçindekiler, Yan Etkileri, Şikayet

Black Marble sakal serumu içeriğinde;  İçeriği tamamen doğal özlerden oluşan Black Marble içinde Mısır yağı, badem yağı, kara mamba yumurtası ve kara mamba yağından oluşmaktadır. Afrika ormanlarında yetişen kara mamba yılanının özlerinden üretilmiştir. Black Marble sahip olduğu bitkisel özler sayesinde kıl köklerinin beslenerek saç ve sakal dökülen yerde daha sağlıklı saç ve sakal çıkmasına yardımcı oluyor.

black marble serum fiyati

Black Marble Sakal Serumu Kullanımı ; Kullanımı oldukça kolay ve pratiktir. Sakalı, bıyığı dökülen veya hiç çıkmamış olan insanlar için etkili sonuç vermeyi amaçlayarak üretilmiş bir üründür. Serumu uygulayacağınız bölgenin temiz olmasına özen gösterin. Uygulamak istediğiniz bölgeye 3 ya da 5 damla yeterli olacaktır. Elinizle masaj yaparak sürünüz. Saç Çıkartıcı Black Marble, düzenli kullanıldığı taktirde olumlu sonuç vermeyi amaçlar. Saç, sakal ve bıyıklarınızın 1 ayda 3 cm ve 5 cm kadar uzamasını vadediyor.

Black Marble Sakal Serumu içeriği doğal bir ürün olduğu içinherhangi bir yan etkisi bulunmamaktadır fakat eğer içeriğindeki bitkilere alerjiniz varsa kullanılmaması tavsiye edilir.

UYARI: Black Marble bir ilaç değildir. Saç, sakal ve bıyığın uzamasına yardımcı olan bir üründür. Çockların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz. Kullanmadan önce kullanım talimatını okuyunuz.

Bize Bu Kelimelerden Ulaştınız

black marble yorumlar, black marble saç serumu kullanımı, black marble eczanelerde varmı, black marble özellikleri, black marble karaca, black marble texture, black marble wallpaper, black marble reklam, black marble ekşi, black marble kızlar soruyor, black marble gerçek yorumlar, black marble sakal çıkarır mı,black marble yorumlar, black marble yorum, black marble yorum ekşi,black marble youtube,black marble kullanıcı yorumları, black marble işe yarıyor mu

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.