BLUE OCEAN ALTIN MASKE NASIL KULLANILIR?

...

Zaman geçtikçe insanların ciltlerinde değişimler meydana gelir. Sivilce, akne, kırışıklık oluşumu gibi çeşitli nedenlerden ciltte deformasyonlar olur. Cilt problemleri yaşayan çoğu insan kimyasal bakım ürünleri kullanırlar. Fakat kimyasal ürünlerin cildimize ne kadar zarar verdiğinin farkında değiliz. Günümüzde yaş kriterlerine bakılmadan erken yaşta cerrahi yöntemlerle cilt problemlerinin üstesinden gelmeye çalışıyorlar.

https://www.vucutvebakim.com/altin-maske/ sitesinden altın maske sipariş verebilirsiniz.

Blue Ocean Altın Maske ile böyle zahmetlere katlanmanız gerekmiyor. Günümüzde birçok ülkede kullanılan altın maske, Türkiye’de de birçok insanın vazgeçemediği cilt maskesi olmuştur. Altın Maske cilt problemlerinizde size destek sağlamak için yardımcı olan bir cilt maskesidir. Ciltte oluşabilecek ya da oluşmuş olan kırışıklık veya sarkmaları önlemenize yardımcı olur. Blue Ocean Altın Maske  kaz ayakları, siyah nokta , akne, sivilce ve kırışıklıkları giderici etkiye sahiptir. Cilt sıkılaştırıcı maske cildin nem dengesini de düzenler. Peki Blue Ocean Altın maske nasıl kullanılır? Altın maske de diğer maskeler gibi kullanımı pratiktir. Temizlediğiniz cildinize Blue Ocean Altın Maskeyi tüm yüzünüzü kaplayacak şekilde tabaka halinde sürün. Yarım saat yüzünüzde kuruyana kadar bekletin. Altın Maske yüzünüzde kuruduktan sonra yüzünüzde gerginlik ve hafif kaşıntı olabilir bu normaldir. Yüzünüze sürdüğünüz maske çıkarttıktan sonra tekrar kullanılmaz. 2-3 gün boyunca uygulamayı tekrarlayın. Blue Ocean Altın Maske içeriğinde; yulaf, A vitamini, C Vitamini, meyan kökü, altın tozu,  ayva çekirdeği yağı özü bulunmaktadır. Blue Ocean Altın Maske’ye rengini veren içeriğinde yer alan altın tozudur.  Cilt sağlığı da oldukça önemlidir. Bunu göz önünde bulundurarak cildinize uyguladığınız ürünlerin kalitesine dikkat etmelisiniz. Blue Ocean Altın Maske cilt sağlığınız düşünülerek üretilmiş bir üründür.

UYARI: BlueOcean altın maske ilaç değildir. Bir cilt bakım ürünüdür. Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. Cildinizde açık yara varsa uygulamayınız. Çocukların ulaşmayacağı yerlerde saklayınız.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.