BÖĞÜRTLEN ÇAY 20’Lİ KARIŞIK BİTKİ SÜZEN POŞET (NURS)

...

Böğürtlen Çay 20’li Karışık Bitki Süzen Poşet (Nurs)

Besin değeri yüksek bir meyve olan böğürtlen birçok rahatsızlığa iyi gelmeye yardımcı bir meyvedir. Aynı zamanda soğuk kış günlerinde tüketilebilecek bir o kadar da lezzetli bir bitki çayıdır. Vitamin bakımından oldukça zengin olan böğürtlen şifalı bir meyvedir.

Güçlü bir antioksidan olan böğürtlen çayı da oldukça tüketilen bitki çayları arasındadır. Böğürtlen Çay 20’li Karışık Bitki Süzen Poşet (Nurs) bağışıklık güçlendirmeye yardımcı bir bitki çayıdır. Kilo kontrolü sağlama sürecinde de en büyük destekçiniz olabilir. Soğuk kış aylarında içinizin ısınmasını sağlayan böğürtlen bitki çayı kan pıhtılaşmasına yardımcı olur. Kalsiyum bakımından zengin olan böğürtlen bitki çayı kemiklerin güçlenmesine destek verir.

 

Böğürtlen Çay 20’li Karışık Bitki Süzen Poşet (Nurs) İçeriği Nedir?

Böğürtlen Çay 20’li Karışık Bitki Süzen Poşet (Nurs), böğürtlen vitamin bakımından oldukça zengindir. A, B1, B2, B3, B6, C,E, K vitaminleri içermektedir. Aminoasit kaynağıdır.  Kalsiyum, potasyum, demir, magnezyum, fosfor ve çinko bulunmaktadır. İçerdiği temel diyet lifleri sayesinde zararlı kolestrol probleminin yaşanmamasına yardımcı olur.

Böğürtlen Çay 20’li Karışık Bitki Süzen Poşet (Nurs) Nasıl Kullanılır?

Böğürtlen Çay 20’li Karışık Bitki Süzen Poşet (Nurs) 1 kutusunun içerisinde 20 adet süzen poşet böğürtlen çayı bulunmaktadır. 1 fincan sıcak suya 1 adet Böğürtlen Çay 20’li Karışık Bitki Süzen Poşet (Nurs) çay atın ve 1 veya 2 dakika kadar demlenmesini bekleyin. Günde 1 ya da 2 defa tüketilmesi önerilir.

UYARI: BÖĞÜRTLEN ÇAY 20’Lİ KARIŞIK BİTKİ SÜZEN POŞET (NURS) bir ilaç değildir. Hiçbir hastalık tedavisinde kullanılmaz. Hamile ve emziren bayanların doktoruna danışarak kullanması önerilir.Herhangi bir yan etki ile karşılaştığınızda doktorunuza başvurunuz. Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.