BOLDER SAÇ BAKIM SETİ NASIL KULLANILIR?

...

Yaş ilerledikçe insanlarda saç dökülmeleri meydana gelebilir. Yaşa bağlı olmayan sebeplerden dolayı da saç dökülmeleri meydana gelebilir. Genetik sebepler, sağlıksız beslenme, stres, sıkıntı, kullanılan kimyasal saç bakım ürünleri gibi saç dökülmesine sebep olan etkenler vardır.

Saç dökülmesi yaşayan insanlar bu durumdan psikolojik olarak etkilenirler. Böyle durumlara sabebiyet vermemek ve saçlarınızın daha sağlıklı olmasını amaçlayarak üretilen Bolder Saç bakım Seti  saçlara kullanıldığı gibi aynı zamanda da kirpikleriniz ve kaşlarınız içinde kullanılabiliyor. Tamamen doğal ve bitkisel içerikten oluşuyor. İçeriğinde; fındık yağı, portakal kabuğu yağı, buğday yağı, limon yağı, çam yağı, Hindistan cevizi yağı, biberiye yağı, çörekotu yağı, kantaron yağı, karabiber yağı, üzüm çekirdeği yağı, zeytin yağı, hint yağı, shea yağı, arı sütü, karanfil yağı, karabaş otu yağı, susam yağı, çay ağacı yağı, keten tohumu yağı, defne tohumu, at kestanesi yağı, kakao yağı, ceviz yağı, havuç yağı, nar çekirdeği yağı, ısırgan tohumu yağı, kabak çekirdeği yağı, sarımsak yağı, argan yağı, kayısı yağı, tatlı badem yağı bulunuyor.  Peki Bolder saç bakım seti nasıl kullanılır? Bolder set şeklindedir saç şampuanı ve saç serumu olmak üzere 2 ürün vardır. Bolder saç bakım setini hem erkekler hem de bayanlar gönül rahatlığı ile kullanabilirler. Bolder saç setini erkeklerin günde 1 defa, bayanların ise 2 günde 1 defa kullanması önerilir.

  • Şampuan uygulamasını yaptıktan sonra saç bakım serumunu kullanmadan önce iyice çalkalayınız.
  • Hafif ıslak olan saçınıza Bolder serumu püskürtünüz.
  • Bir tarak yardımı ile büskürttüğünüz serumu saçlarınıza yayınız.
  • Saçınızda 4 veya 8 saat kalması gerekiyor. Beklettikten sonra ise şampuan ile yıkayınız. Bol su ile durulayınız.
  • Kaş ve kirpiklere ise pamuk yardımı ile yavaşça uygulanabilir. ( Az miktarda uygulamaya dikkat ediniz. Ve gözünüzle temas etmesinden kaçınınız.)

UYARI: Bolder saç bakım seti bir ilaç değildir. Uygularken göz ile temas etmemesine dikkat ediniz. Herhangi bir yan etkide doktorunuza başvurunuz.