BOLDİXİL ŞAMPUAN NEDİR? NASIL KULLANILIR?

...

Son yıllarda en çok şikayet edilen konulardan biri olan saç incelmesi daha çok çevresel faktörlerin saçın doğal yapısına zarar verdiğinden dolayı kaynaklanabilmektedir. Özellikle yaz aylarında güneş ve deniz suyunun saça olan zararı saçın çok çabuk yıpranmasına sebep olmaktadır. Güneşin UV ışınları için saçı koruyucu ürünler kullanılması saçın doğal yapısını destekleyici olmaktadır. Sadece saç bakım ürünleri değil kullanılan şampuanlarda içerisinde yer alan kimyasal maddeler saçta çabuk yıpranmaya sebep olur. Doğal içerikli şampuan ve saç bakım ürünlerinin kullanılması saçtaki doğal yapıyı destekleyerek daha uzun süre sağlıklı saçlara sahip olmayı sağlar.

BOLDİXİL ŞAMPUAN NEDİR?

Boldixil şampuan özel formüle edilmiş yapısı ile saçlardaki onarımın yapılmasına yardımcı olur. Çevresel faktörler, ısıl işlemler ve diğer saça zarar veren tüm etkenlerin ortadan kaldırılarak saçtaki keratin dokusuna yardımcı olan bir içeriğe sahiptir.İçeriğinde kimyasal madde içermeyen, bitkisel şampuandır. Saç dökülmesini önleyici içeriği aynı zamanda saç köklerini güçlendirici etkisine sahiptir.

Boldixil şampuan nasıl kullanılır: Boldixil şampuanı günlük olarak 1 veya 2 defa kullanması yeterli olmaktadır. Kullanım sonrasında 2-3 dakika boyunca saçlarda beklettikten sonra, ılık su ile yıkanması yeterlidir.

BOLDİXİL ŞAMPUAN ETKİSİ:

  • Saç tellerinizi kalınlaştırmaya yardımcı olmayı amaçlar.
  • Saçları daha gür göstermeyi amaçlar.
  • Saç köklerini beslemeye yardımcı olmayı amaçlar.
  • Saç dökülmesini önler.

BOLDİXİL ŞAMPUAN İÇERİĞİ:

  • Ginseng: Yıpranmış saçlarda, koruyucu bir etki gösterir. Saça esneklik ve güç verir. Saçta nemin uzun süre boyunca kalmasını sağlar. Saçın parlaklığını arttırır ve yumuşak olmasını sağlar. Güçlü bileşenleri sayesinde saç dökülmesine engel olur. Zayıf saç köklerini güçlendirir onları canlandırır. Saçın uzamasını hızlandırır. Saç derisini güçlendirerek hücrelerin bölümesini ve üremesini arttırır. Kepeği yok eder ve kaşıntıyı ortadan kaldırır. Yağ oranını dengeler. Kafa derisini temiz tutar. Kolay kırılan saçları güçlendirir.
  • Sarımsak: Sarımsak saç için çok faydalı bir bitkidir ve en saça en büyük faydası ise ölmemiş olan saç köklerinin yeniden canlanıp saç çıkarmasında fayda sağlamasıdır. Bu özelliğinden dolayı saçların bakımını sarımsak ile yapmak kişilerin sıkıntılarını gidermekte fayda sağlayacaktır.  Saçları dökülen kişiler için sarımsak son derece yararlıdır. Saçların güçlenmesine sarımsak kök hücrelerden başlamaktadır. Durum böyle olunca saç dökülmesi sorununda giderilecektir. Sürekli saçlarını boyatan kişilerde sık görülen sorunlardan bir tanesi de saçların zayıflaması ve renginin donuk olmasıdır. Ancak böyle bir durum karşısında kişilerin sarımsak kullanması saçların parlamasında ve güçlenmesinde fayda sağlamaktadır. Saç tellerinin kopması minimuma indirir ve saç tellerinin kuvvet kazanmasını sağlar. Sarımsağın içerisinde bol miktarda bulunan keratin kişilerin saç bakımında ihtiyaç duydukları bir maddedir. Öyle ki sarımsak da bol bulunması nedeniyle saçların ihtiyacı olan mineraller de sarımsak karşılar.
  • Minoxidil

UYARI: Boldixil Şampuan ilaç değildir, içerisinde kimyasal madde bulunmaz bitkisel şampuandır. 18 yaşından büyüklerin kullanması tavsiye edilir. Çocukların uzanamayacağı yerlerde muhafaza ediniz. Her hangi bir yan etkisi yoktur, olması taktirde en yakın doktorunuza başvurunuz. Güneşli ve nemli yerlerde muhafaza etmeyiniz. Oda sıcaklığında muhafaza ediniz.

BİZE BU KELİMELER İLE ULAŞTINIZ

boldixil, boldixil şampuan, boldixil şampuan nedir, boldixil şampuan nasıl kullanılır, boldixil şampuan içeriği, boldixil şampuan sipariş

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.