Bombax İçeriği Nedir?

...

Nasıl bazı besinlerin yağ yakmamız da, kilo vermemiz üzerinde bazı etkileri var ise aynı şekilde kilo almamıza destek olan bazı besinler vardır. Uzmanlar sağlıklı kilo almak için ayda 1-1.5 kilonun hedeflenmesi gerektiğini belirtiyorlar. Bu kilo oranını yakalamak için günde 300-400 ve daha fazla kalori almanız yeterli olacaktır. Bu nedenle kilo aldırıcı özelliği bulunan besinleri öğünlerinizde daha sık tüketmeniz kısa sürede kilo almanıza yardımcı olacaktır.

Kilo aldırıcı özelliği bulunan besinler ise; başta hayvansal yağlar olmak üzere tereyağı, balık yağı gibi yağlar gelmektedir. Bunun dışında bedem, fıstık gibi kuruyemişlerin ve peynir, tahin gibi besinlerin kilo aldırıcı özellikleri bulunmaktadır. Fıstık ezmesinin kilo aldırma üzerinde oldukça etkili olduğu söylenmektedir. Örneğin; 100 gram fıstık ezmesinde yaklaşık 600 kalori vardır. 1 yemek kaşığı fıstık ezmesinde ise 100 kalori bulunur. Özellikle kahvaltılarınızda fıstık ezmesini daha çok tüketerek öğün aralarında yemenizde kilo almanıza yardımcı olacaktır.

Bombax Nedir?

Aşırı zayıf olma problemi ile karşı karşıya kalan kişilerin özellikle tercih ettiği Bombax kilo aldırıcı son zamanlarda birçok kişi tarafından kullanılarak olumlu sonuçların alınmasına yardımcı olmuş bir üründür. Birçok kişi tarafından kullanılan ve Kudret narlı bitkisel karşım olarak da bilinen Bombax, toz halinde oluşan %22’si proteinden ve %76’sı karbonhidrattan oluşan bir karışımdır. Şimdiye kadar kullanıcıları tarafından herhangi bir yan etki göstermeyen bombax, aksine sporcular tarafından enerji sağlamak amaçlı kullanılan ve olumlu sonuçlar alınan ürünlerden birdir.

Bombax İçeriği Nedir?

Aromatik bir tada sahip olan ve bazı meyve, sebze ve bitkilerin karışımından oluşan bombax içerisinde; kudret narı meyvesi, propolis, keçiboynuzu, polen, kına kına, amber, kakao, üzüm çekirdeği, muz, elma, portakal, patates özleri bulunan 250 gram miktarında bir karışımdır.

Bombax Nasıl Tüketilir?

Basit kullanım özelliği ile bilinen Bombax toz karışımı,  günde 1 defa akşam tok karnına yemeklerden 30 ile 40 dakika sonra 1 ölçek şeklinde bir su bardağı meyve suyu veya sütünüzün içerisine katarak tüketebilirsiniz.

Bombax Nereden Bulabilirim?

Bombax nereden bulabilirim? En ucuz ve en hesaplı kampanyaları ile birlikte Ankara, İzmir, İstanbul, Çanakkale, Kars, Bursa, Bolu, Manisa ve Türkiye’nin diğer tüm illerinden rahatlıkla temin edebilirsiniz. Sizlerde Bombax nedir ne işe yarar okumak ve siparişi vermek istiyor ve ödeme seçenekleri hakkında da detaylı bilgi sahibi olmak istiyorsanız, sitemiz üzerinde yer alan sipariş ver sayfasına tıklayarak kolay ödeme seçenekleri ile birlikte Bombax sahibi olabilirsiniz.

Bombax Satışını Yaptığımız Avrupa Ülkeleri

Bombax Avrupa’da nereden bulurum? En ucuz ve kampanyalı fiyatları ile birlikte Almanya, Kanada, Norveç, İspanya, İtalya, Fransa ve daha birçok Avrupa ülkelerinden sipariş verebilir ve kısa bir sürede Bombax sahibi olabilirsiniz. Daha detaylı bilgi ve sipariş için sitemizi takip edebilir kampanyalar hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Aşağıdaki Kelimelerden Sitemize Ulaştınız;
bombax bom bax, bombax nedir, bombax nasıl kullanılır, bombax içeriği, bombax nelerden oluşur, bombax kimler kullanabilir, bombax nereden bulurum, bombax sipariş, bombax kilo aldırıcı, avrupa, avrupa sipariş, bombax avrupa, bombax almanya sipariş, bombax germany order, kilo aldırıcı ürünler, kilo alma yöntemleri, nasıl kilo alırım, kilo aldıran besinler

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.