Busty Serum Nedir? Nasıl Kullanılır? Nerede Satılır?

...

Busty Serum Nedir?

Busty Serum, küçük göğüs problemi yaşayan bayanlara çözüm olarak üretilmiş bir üründür. İçeriğinde bulunan bitkisel özler sayesinde göğüsün bağ dokusunu destekleyerek dikleşmesini ve dolgunlaşmasını sağlar.


Bayanlar arasında en dikkat edilen bölgelerden biri göğüs bölgesidir. Her kadın daha dolgun ve iri göğüslere sahip olma hayalindedir. Busty Serum bu hayalinizi gerçekleştirmek için üretilmiştir.

Busty Serum serum ile göğüslerinizi dolgunlaştırırken içinde bulunan bitki özleri ile cildinizi de canlandıracaksınız. Daha dolgun, daha parlak , daha sıkı göğüsler için Busty Serum‘u tercih edebilirsiniz.

Busty Serum’un İçinde Neler Bulunur?

Rezene Yağı

Rezene bitkisi ilaç sanayinde sık kullanılan bir üründür. Çiçeğinden elde edilen yağ sayesinde cilt tazeleyici olarak kullanılır.

 

 

 

 

Çemen Otu Tohumu

Bitkisel tedavi uzmanlarınca göğüs bakımı ve dolgunlaşması için tercih edilen üründür. Ayrıca içeriğinde bulunan antioksidan cildinizi canlandırır.

 

Şerbetçi Otu

Şerbetçi otu, gögğüs büyütücü özellikte içeriğe sahiptir. Göğüs hücrelerini tetikleyerek dolgunlaşma için destekleyici olarak kullanılır.

Busty Serum Nasıl Kullanılır?


Göğüs büyüklüğüne göre kullanım miktarı farklılık göstermektedir. Göğüsünüzün büyüklüğüne göre yeterli olacak miktarda Busty Serum‘u göğüsünüze dairesel hareketlerle masaj yaparak uygulayın. Son dokunuşları aşağıdan yukarı olacak şekilde yaparak  bağ doku kaslarınızı da harekete geçirip sarkmaya karşı önlem almak içinde kullanabilirsiniz.

 

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.