Cabbage Pow Set İçeriği

...

Halk dilinde şişmanlık olarak da bilinen obez olma durumu, besinler ile alınan enerji miktarının, fiziksel aktivite ile metabolizma vasıtasıyla harcanan enerji miktarından daha fazla olması ile ortaya çıkar.

Bir hastalık olan obezite, aynı zamanda vücutta ki sistemleri ( Kalp ve damar sistemi, solunum sistemi, hormonal sistem, sindirim sistemi) etkileyen pek çok farklı rahatsızlığa da zemin hazırlamaktadır. Kalp hastalıkları hipertansiyon, şeker hastalığı, yüksek kolestreol, solunum rahatsızlıkları, eklem hastalıkları, adet düzensizlikleri, kısırlık, iktidarsızlık, safra kesesi hastalıkları, taş oluşumu, bazı kanser türleri bunlardan sadece bir kaçıdır. Sağlık otoriteleri kilo durumunda ki sınıflandırmayı, beden kütle indeksi denilen kilo ve boy arasında ki orantıya göre yapmışlardır. Beden kütle indeksi 30 kg/m’nin üzerinde ise kişi obez, 40kg/m’nin üzerinde ise morhid obez olarak kabul edilir.

cabbagepow

Doğru bilinen yanlışlar ile yapılan diyetler kısa süreli kilo verdiğinizi düşündürse de çok geçmeden verdiğinizi düşündüğünüz kiloları fazlası ile geri alabilirsiniz. Diyet yaparken de sağlıklı beslenmeyi ihmal etmeyerek hem kolaylıkla kalıcı bir şekilde kilo kontrolü hem de ideal kilonucu koruyabilirsiniz. Diyet sırasında da önemle dikkat edeceğiniz doğru beslenme ile yaptığını diyetin başarılı sonuçları ile karşılaşabilirsiniz.  Bizleri bu gibi durumlarda tek bırakmayacak olan cabbagepow gibi yardımcı olabilecek ürün seçeneklerini de tercihleriniz arasına yerleştirebilirsiniz.

Cabbage Pow

Cabbage Pow İçeriği; Siyah Havuç, Beyaz Lahana, Fabuless, Kırmızı Biber Tozu, Domates Tozu, Elma Lifi, Kereviz Tozu içermektedir. Bir Cabbagepow 240 gr’dır.

Cabbage Pow Nasıl Kullanılır

Günde 1 ölçek ( 2 yemek kaşığı 15 gr) kullanılması önerilmektedir.  Tercihe göre 1 ölçeği öğünlerinize paylaştırarak kullanabilirsiniz. Süt, yoğurt, meyve suyu, salata ve yemeklerinize cabbage pow tozu ekleyerek tüketebilirsiniz.

3472872_ba54

Cabbage Pow Çıtır Crunch

Cabbage Pow Çıtır Crunch İçeriği; Laktoz, glukoz, ( Demir, kalsiyum, Vitamin B12, Folik Asit, Tiamin B1, Riboflavin B2, Vitamin B6, Pantotenik asit, nisain) vitamin ve mineraller, tarçın ve tuz, kakao %1, peynir altı suyu tozu, toz şeker, buğday kepeği, ( Tam buğday unu %38, pirinç unu) tahıl karışımı içermektedir. Bir cabbage pow 180 gr’dır.

Cabbage Pow çıtır Crunch Nasıl Kullanılır

Bir kaseye tercihe göre istediğiniz miktarda Cabbage Pow Çıtır koyunuz. Üzerine ise soğuk sit ekleyiniz. İsterseniz taze meyve veya kuru meyve ilave ederek de tüketimini sağlayabilirsiniz.

d7ff823e24293cf7416b0ba927bd308d

 

Cabbage Pow Avrupa’dan Nasıl Sipariş Verebilirim?

Sizlerde cabbage pow ürününü Avrupadan satın almak isteyenlerdenseniz Almanya, Amerika, Hollanda, Belçika, İsviçre, Norveç, Danimarka, İrlanda gibi bütün Avrupa ülkelerinden de temin edebilirsiniz.

haber1

Ödeme Seçenekleri; Kolay, rahat ve güvenilir bir şekilde siparişinizi oluşturmak istiyorsanız Online Kredi Kartı İle Ödeme, Western Union ile Ödeme, Western Union ile Ödeme, Kapıda Nakit Ödeme, Havale / EFT ile Ödeme seçeneklerimizden dilediğinizi tercih ederek sahip olma şansını yakalayabilirsiniz.

Bize Bu Kelimeleri Kullanarak Ulaştınız; cabbage pow, cabbagepow, cabbage pow nedir, cabbage pow kullanımı, cabbage pow nasıl kullanılır, cabbage pow içeriği, cabbage pow içindekiler, cabbage pow kullanıcı yorumları, cabbage pow kullananlar, cabbage pow sipariş, cabbage pow sipariş ver, cabbage pow fiyatı, cabbage pow ne kadara, cabbage pow en uygun, cabbage pow fiyatı.

cansumakale2

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.