CAFE SLİM NASIL KULLANILIR?

...

Cafe Slim yeşil kahvenin mucizevi etki ile birleşmiş, fazla kilolarınızdan kurtulmanıza yardımcı bir gıda takviyesidir. İrem Derici, Demet Akalın ve Merve Boluğur gibi birçok ünlü isminde yoğun iş temposunda formda kalabilmek için kullanmayı tercih ettiği bir içecektir. 3’lü setten oluşan Cafe Slim içinde; gündüz detoks çayı, gece detoks çayı ve yeşil kahve  bulunmaktadır. Cafe Slim kullanırken sağlıklı ve düzenli beslenmeye dikkat edilmelidir. Aynı zamanda spor veya egzersizlerle kilo kontrolü desteklenmelidir.

aronia çayı

Cafe slim sindirim sisteminizin düzenli çalışmasına yardımcı olduğu gibi metabolizmanızın hızlanmasına ve yağ yakımının gerçekleşmesine de yardımcı olabilir. Cefa Slim içeriğindeki yeşil kahve çekirdeği, siyah kahveden daha fazla mineral ve antioksidana sahiptir. Piyasadaki birçok kimyasal ürünü gerisinde bırakmıştır ve içeriği tamamen natürel ve bitkiseldir. Peki Cafe Slim nasıl kullanılır? Cafe Slim setin içinde yer alan ürünlerin kullanımı aydır ayrıdır.

Gündüz Detoks Çayı; Her sabah kahvaltı yapmadan önce içilmesi gerekiyor. Vücudun enerjik olmasını destekler. Gün içinde tok hissetmenize yardımcı olabilir. Süzen poşet şeklindedir.

Gece Detoks Çayı; Gece yatmadan önce tok karnınıza tüketmelisiniz. 1 gün ara ile içilmelidir. Vücuttaki ödemin atılmasına yardımcı olur. Süzen poşet şeklindedir.

Yeşil Kahve; Her sabah aç karnına ve akşam yemeği yemeden 2 saat önce tüketilmesi gerekir. Vücuttaki yağ yakımını 5 kat hızlandırmayı amaçlar. İşlenmiş ve kavrulmuş olmadığı için güçlü bir antioksidan özelliğine sahiptir. İçerdiği kafein ve korejenik asit sayesinde fazla kilolarınıza veda etmenizi sağlayabilir. Yeşil kahveyi isterseniz Türk kahvesi şeklinde hazırlayarak isterseniz de yoğurda karıştırarak tüketebilirsiniz.

UYARI: Cafe Slim form çay ve kahve bir ilaç değildir. Fazla kilolarınızdan kurtulmanıza yardımcı olan bir besin takviyesidir. Herhangi bir yan etki görüldüğünde doktorunuza başvurunuz. Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.