Çay Ağacı Yağı Nedir ve Nasıl Kullanılır?

...

Cildimizi korumanın en önemli faktörünün doğru bir cilt temizliğinden geçtiğini hepimiz biliriz. Çevresel faktörler ve yediğimiz yağlı yiyecekler sebebiyle cildimiz gün içerisinde yağlanır ve gözeneklerin tıkanmasına neden olur. Tıkanan gözenekler hava alamadığı için bir süre sonra sivilce ve akne oluşmasına neden olur. Oluşan cilt kusurları bizi rahatsız etmesi sebebiyle sivilceleri sıkmamız gerektiğini hissettirir. Bize rahatsızlık veren sivilce ve akneleri sıkmamız canlı hücrelerin ölmesine ve zamanla cilt lekelerinin oluşmasına neden olur. Tüm bunların yaşanmaması için cilt temizliği önemlidir. Gün içerisinde yüz temizleme özelliği olan bitkisel sabunlar ile cildimizi temizlememiz hem cildi rahatlatır hemde sağlıklı bir cilde kavuşmamızı sağlar. Günlük cilt temizliğinde bergamut sabunu, karadur sabunu, yeşilçay sabunu, bal sabunu, defne sabunu, gül sabunu, yosun sabunu, keçi sütü sabunu ve zeytinyağı sabunu gibi bitkisel özlü sabunları kullanarak cildinizi temizleyebilirsiniz.

Çay Ağacı Yağı Nedir?

Yalnızca Avustralya’da yetişen Melaleuca Alternifolia adlı bitkiden elde edilen çay ağacı yağı; daha iyi bir cilt için bazı topluluklarda bu bitkinin yani çay ağacı bitkisinin yapraklarının buhar ile damıltılması sonucu elde edilen bir yağdır. 10 ml. Şişe içerisinde yer alan çay ağacı yağının kullanımı ise oldukça basittir.

mavi iksir

Çay Ağacı Yağı Nasıl Kullanılır?

Kullanımı pratik olan çay ağacı yağını iki şekildede kullanabilirsiniz. Birincisi bir parça pamuğun üzerine 4-5 damla damlatarak temiz olan cildinizin tüm yüzeyine sürebilirsiniz. Tüm cildinize sürdüğünüze emin olduktan sonra 5 dakika kadar nazik hareketler ile yüzünüze masaj yapabilir ve tüm cildin emilmesine yardımcı olabilirsiniz. Çok fazla sürmemek kaydıyla cildinizi tekrar yıkamanıza gerek kalmayacaktır. Özellikle gece yatmadan önce temiz cilde uygulayıp yatabilirsiniz.

İkinci kullanım ise; daima kullandığınız makyaj temizleme losyonu, sütü ya da kreminin içerisine çay ağacı yağından belirli miktarda ekleyerek çalkalayın. Bu şekilde hem günlük hemde düzenli olarak kullanabilirsiniz. Bunun dışında sadece yüz bölgesine değil tüm problemli cilt bölgesine uygulayabilirsiniz.

Çay Ağacı Yağı Nereden Bulurum?

En ucuz ve kampanyalı fiyatları ile birlikte Ankara, Kastamonu, İzmir, Kayseri, Nevşehir ve Türkiye’nin daha birçok şehrinden rahatlıkla temin edebilirsiniz. Çay Ağacı Yağı hakkında detaylı bilgi almak ve sipariş vermek için sitemiz üzerinden sipariş formunu doldurarak kolay ödeme seçenekleri ile sizde Çay Ağacı Yağına sahip olabilirsiniz.

Çay Ağacı Yağı Satışını Yaptığımız Avrupa Ülkeleri

Çay Ağacı Yağı Avrupada nereden bulurum? En ucuz ve kampanyalı fiyatları ile birlikte Almanya(Germany), Belçika(Belgium), İşviçre(Switzerland), Lüksemburg(Luxembourg), İtalya(İtaly), Fransa(France), İrlanda (Ireland) ve daha birçok Avrupa ülkelerinden sipariş verebilir ve kısa bir sürede Çay Ağacı Yağına sahip olabilirsiniz. Daha detaylı bilgi ve sipariş için sitemizi takip ederek kampanyalar hakkında bilgi edinin.

Aşağıdaki Kelimelerden Sitemize Ulaştınız;

çay ağacı, çay ağacı yağı, çay ağacı yağı nedir, bitkisel yağ, çay ağacı nedir, çay ağacı yağı nasıl yapılır, çay ağacı yağı kullanımı, sipariş, kargo, kampanya, avrupa, avrupa sipariş, çay ağacı yağı nereden bulurum, çay ağacı yağı sipariş, çay ağacı yağı nasıl kullanılır, çay ağacı yağı içeriği, tea tree oil

Aşağıdaki sipariş formunu hemen doldurarak en kısa sürede çay ağacı yağına sahip olabilirsiniz.

 

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.