Chia Tohumu Satın Al

...

Ülkemizde yaklaşık olarak 2 ay önce tanıtımları başlanan chia tohumu seti içerisinde binbir çeşit bol içeriğe sahip olması ile birlikte 3 farklı ürüne ayırarak set haline gelmektedir.

Çağımızın da neredeyse ortak sorunları haline fazla kilolar, zaman içerisinde kötü bir hal almasına neden olmaktadır. Sorunun üstesinden gelebilmek adına birden fazla yönteme başvurarak sağlıklı bir yaşam sürdürmek istiyoruz. Fakat başvurulan yöntemlerin bazıları olumlu sonuçlar ile karşılaşmamıza neden olabileceği gibi bazılarının da olumsuz sonuçları ile karşılaşmamıza sebebiyet vermektedir.

Aztec diyeti lakaplı chia tohumu seti  içerisinden çıkan ürünler chia çayıdır, tohumu ve tozudur. Düzenli ve önerilen bir şekilde kullanımının sağlanmasında fayda var diyebiliriz.

curcumin 500

Chia Tohumu Set İçeriği

Chia Shake (Chia Tozu)

Chia Tea (Chia Bitki Çayı)

Chia Seeds (Chia Tohumu)


Chia Tohumu İçeriği

Kaliteli yağlardan olan omega-3 yağ asitlerinden zengindir. Doymamış yağ asitleri vücudun A,D,E,K gibi yağda çözünen vitaminlerin emilmesine yardımcı olabilir. Aynı zamanda et, balık gibi diğer omega-3 kaynaklarının tersine chia da kolesterol olmaması bu tohumu daha avantajlı bir hale getirmektedir.

Yapılan bir araştırmaya göre 7 gün boyunca 25 gram çiya tüketen kişilerin vücutlarında ki omega-3 yağ asidi seviyesinin önemli miktarda arttığı gözlenmiştir.

Chia Tohumu Kullanımları

Chia Tohumu Toz: Günde 250 gr kadar süte yada yoğurda 1 yemek kaşığı karıştırarak tüketilmelidir.

Chia Çayı: Gün içerisinde 2 kere 1 fincan sıcak suya 1 süzen poşet atarak tüketilir.

Chia Tohumu: Günde 250 gr süte yada yoğurda 1 yemek kaşığı karıştırılarak tüketilir.

Chia Tohumu Nereden Bulurum?

Türkiye’nin il, ilçe, kasaba ve köylerine gönderim sağladığımız gibi aynı zamanda kolay ödeme seçeneklerimiz ile beraber sizlerde en iyi şekilde chia tohumu sipariş verme şansını yakalayabilirsiniz.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.