Cilt Sıkılaştırıcı Maskeler

...

aging-skin-careCildimiz için yapacağımız en güzel yöntem, cildimizi temiz tutmak olmalı, böylece hem istediğimiz cilt tipine ulaşmış oluruz ve alt yapı sağlamlaşacağından cildimizde istediğimiz güzellikte makyaj yaptırabiliriz ama ne yazık ki yaşlanmalara karşı pek fazla yapacağımız yöntem olmuyor. En iyi yöntem cildi sıkılaştırmak olmalı ve bu gün bizde sizler için cilt sıkılaştırma yöntemlerini, maskelerini sunmak istedik ve işte o maskeler;

Cilt geren doğal maskeler;

1 kahve fincanı su

Ayva çekirdeği

1 tatlı kaşığı bal

Uygulanışı:

Ayvanın çekirdeklerini havanda ezin ve suya koyun. Balı da ekleyin. 2 gün cam kavanozda bekletin. Geceden cildinize sürün. Sabah cildinizi duru suyla temizleyin. Haftada 2 kere uygulayabilirsiniz.

Cildi geren salatalık maskesi:

1 yemek kaşığı salatalık suyu

1 yemek kaşığı elma suyu

1 yemek kaşığı maden suyu

Uygulanışı:

Hepsini karıştırın ve buz kalıplarına dökün. 1 gün boyunca bekletin. Ertesi gün sabah kalkar kalkmaz cildinizde bu karışım eriyene kadar gezdirin.

Cildi geren yumurta akı maskesi:

1 tane yumurta akı

Uygulanışı:

Yumurta akını bembeyaz olana kadar çatalla çırpın ve tüm yüzünüze yumurta akını sürün. 20 dakika cildinizde bekledikten sonra ılık su ile cildinizi temizleyin. 3 günde bir uygulayın.

Aşağıdaki kelimelerden sitemize ulaştınız:

Sivilce, yaşlanma karşıtı maske, cilt sıkılaştıran maske, cilt çatlağı, bitkisel yüz doldurucu, kremler ve önemi, cilde yararlı besinler, ciltte etkili maskeler, saç bakımı, saç ve kirpik bakımı, kırışık giderici maskeler, kırışık giderici kremler, dudak bakımı, yüz dolgunlaştırıcı maskeler