DABUR AMLA NASIL KULLANILIR?

...

Saç bakımı oldukça önemlidir. Bizi bakımlı ve alımlı gösteren unsurlardan bir tanesidir. Erkekler ve bayanlar saç bakımına oldukça özen göstermektedirler. Fakat zaman içerisinde saçlarda yıpranmalar meydana gelebilir.

Böyle durumlarda saç bakımında natürel ve bitkisel ürünler tercih etmek gerekiyor. Hindistan’da kadınların kullanmaktan vazgeçemediği Amla yağı, saç bakımında oldukça etkilidir. Günümüzde de yaygın olarak kullanılan Amla yağı erkek kadın farketmeksizin herkes tarafından kullanılabilir. İçreğinde bulunan vitamin, mineral, protein, demir, fosfat ve yağ asitleri bakımından oldukça zengindir. Saçın parlamasına, güçlenmesine, dolgun görünmesine ve saç dökülmelerine karşı yardımcı bir saç bakım ürünüdür. Dabur Amla 4 faklı üründen oluşmaktadır. Bunlar; Dabur Amla saç bakım yağı, Dabur amla Jasmine saç bakım yağı, Dabur Amla yılan yağı ve Dabur Amla Saç serumudur. Peki Dabur Amla nasıl kullanılır?

 

Dabur Amla Saç Bakım Yağı: Yıpranmış saçlar ve sönük saçlar için oldukça etkili bir yağdır. Her saç yıkamadan sonra nemli veya kuru saça uygulanabilir.

Dabur Amla Jasmine Saç Bakım Yağı: Saç kırılmalarına karşı iyileştirme sağlamaya yardımcıdır. Saçların canlılık ve parlaklık kazanmasına destek olur. Haftda 1 defa uygulanmak koşulu ile 1 veya 2 yemek kaşığı saçlara masaj yapılarak sürülmelidir. 1 saat kadar saçta beklettikten sonra dol su ile durulayınız.

Dabur Amla Yılan Yağı: Saç dökülmelerine karşı etkili aynı zamanda saç uzamasına yardımcı olan bir yağdır. Nemli veya ıslak saça uygulayabilirsiniz.  Daha sonra bol su ile durulayınız.

Dabur Amla Saç Serumu: Elektriklenen ve kuru saçlarınız için özel olarak uygulanan bir üründür. İçerinde badem ve aleo vera özleri vardır. Saçlarınızın parlak görünmesine katkı sağlar. Nemli veya kuru saçlarınıza uygulayabilirsiniz. Durulama gerekmez.

UYARI: Dabur Amla bir ilaç değildir.  Takviye saç bakım ürünüdür. Bir yan etki görüldüğünde doktorunuza başvurunuz. Göz ile temas ettirmeyiniz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.