DR MASUKU MASKE NEDİR?

...

SİYAH NOKTA NEDEN OLUR?

Özellikle ergenlik döneminde cildin alt katmanında yer alan yağ bezlerinin miktarının ve genişliğinin artması sonucu deri üstüne normalden daha fazla yağ salgılanması siyah noktaya neden olur.

Ergenlik döneminde artış gösteren siyah noktanın kontrolü sağlanmazsa, bu dönemde cilt yeteri kadar temizlenmezse siyah nokta yaygınlaşabilir ve kistik sivilcelere dahi sebep olabilir. Ayrıca ergenlik döneminde temizlik alışkanlıklarının dışında yeme-içme alışkanlıklarına dikkat etmek gerekir; çünkü kötü beslenme alışkanlıkları ve stres de siyah noktayı arttırabilir.

DR MASUKU MASKE NEDİR?

Dr Masuku doğal içeriği sahip cilt maskesidir.
Dr Masuku cilt maskesi kolay kullanımı ile bir çok bayan ve bay tarafından tercih edilmekte doğal formül maskedir.
Normal, kuru ve yağlı tüm cilt tiplerine uygun olan maske, hem bayanlar hemde baylar gönül rahatlığı ile kullanabilmesi için özenle formülize edilmektedir. Siyah nokta giderici özelliği kullanıcıların yüzünü güldürüyor.

Bir krem veya losyon değildir. Dr Masuku siyah maske kadınlar tarafından kullanıldığı gibi erkekler tarafından da kullanılmaktadır. Siyah noktalar ile başı dertte olan insanların kurtarıcısı olan Dr Masuku siyah maskeyi sizlerde deneyebilirsiniz.

DR MASUKU MASKE KULLANIMI:

Uygulanacak olan bölgenin temiz olmasına özen gösteriniz. Bölgenin yumuşaması için ise losyon sürünüz ve 5 dakika bekleyiniz. Uygulama yapılacak bölgeye yeteri kadar maskeyi sürünüz. 20 dakika süre ile bekledikten sonra çıkarılarak kullanılması tavsiye edilir.

  • Siyah Noktaları Temizlemeyi amaçlar
  • Yağ Parçalarını Deriden atmayı amaçlar
  • Açılan gözenekler kısa sürede kapanır ve pürüzsüz bir cilt de kavuşmanızı amaçlar.
  • Yüzde kırışıkların giderilmesini amaçlar.
  • Hücrelerin yenilenmesi,ödemin giderilmesi,dererinlemesine temizlenen gözenekler.
  • Canlı yumuşakve pürüzsüz cilt için toksin ve kirlerin dışa atılmasını amaçlar.
  • Yaşlılık belirtileri,kızarıklık ve şişliklerin azalmasını amaçlar.

UYARI: Hastalığı ve rahatsızlığı tedavi için kullanılmaz. İlaç değildir, bitkisel üründür. Herhangi bir yan etki ya da alerji durumunda kullanımı hemen kesiniz ve doktorunuza danışınız. Kutu üzerinde ki talimatları okumadan uygulamaya geçmeyiniz ve kullanmayınız.

BİZE BU KELİMELER İLE ULAŞTINIZ

dr masuku maske, siyah nokta maskesi, dr masuku maske nedir, dr masuku maske ne işe yarar, dr masuku maske kullanımı, dr masuku maske nasıl kullanılır, dr masuku maske içeriği, dr masuku maske içindekiler

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.