Dr. Mehmet Öz’den 1 Haftada 5 Kilo Verdiren Diyet Listesi

...

Özellikle sağlıklı zayıflama ve fazla kilolar hakkında birçok çalışmaya imza atan  Dr. Mehmet Öz’ün 1 haftada 5 kilo verdiren diyet listesi ile hızlı ve sağlıklı kilo verin.

Bu diyet programı ile birçok kişinin hızlı kilo vermesine yardımcı olan ünlü Doktor Mehmet Öz’e göre birçok hastalığın başında öncelikle fazla kilolar gelmekte. Diyetler her ne kadar kişiden kişiye farklılık gösterse de bu diyet hemen hemen herkesin rahatlıkla uygulayabileceği bir program.

Mehmet Öz diyeti genellikle sindirilmesi kolay besinlerden seçilmiş olup ağırlıklı olarak sebze, meyve ve tahıl eşliğinde yapılmaktadır. Bu diyet ile haftada 3-5 kilo vererek ideal kilolarınıza ulaşabilmek artık daha kolay. İşte Mehmet Öz’ün 1 haftalık diyet programı;

 

Sabah Kahvaltısı

Erkenden yapılan kahvaltının diyetin etkinliği bakımından önemli olması nedeniyle, kahvaltının olabildiğince erken yapılıp geç saatlere bırakılmaması en önemli etkendir.

– 1 dilim kepekli ekmek

– 1 tane meyve

– 1 şeker kaşığı çilek reçeli ve salatalık

 

Öğle Yemeği

– 1 dilim buğday ekmeği

– 1 kase yoğurt

– Haşlanmış et ve domates

10 dakika sonra şekersiz çay ve kahve içebilirsiniz bu sayede sindirimizin daha kolay olacaktır.

 

 

Akşam Yemeği

Çok önemli bir öğün olması sebebiyle uygularken dikkat etmeliyiz.

– 1 dilim kızarmış ekmek

– 1 bardak ayran

– İstediğiniz kadar az yağlı salata yiyebilirsiniz.

 

Yatmadan Önce

Rahat bir uyku için şekersiz ıhlamur içmeniz yeterli olacaktır.

Vücut direncinizi korumak ve sağlıklı bir şekilde kilo vermek istiyorsanız eğer muhakkak bol bol su içmeniz ve kendinize olabildiğince hareket alanları yaratmalısınız.

 

 

Aşağıdaki Kelimelerden sitemize Ulaştınız;

Dr.Mehmet öz diyet listesi, 1 haftada 5 kilo verdiren diyet, sağlıklı zayıflama, sağlıklı kilo kaybı, mehmet öz, diyet listesi, başarılı diyet listesi, 1 haftada kilo verme, hızlı kilo verme, kilo verdiren diyet, nasıl zayıflarım, dr.mehmet öz