Dudak Dolgunlaştırıcı Maskeler

...

ev_yapimi_dudak_dolgunlastirici_2Doğal hem de güzel bir görüntü herkesin hayalini kurduğu bir durumdur. Kullandığımız pek çok üründe bizi doğallıktan mahrum bırakıp yapay durumlara doğru sürüklüyor ve hiç de hoş olmayacak pek çok durum ortaya çıkarabiliyor. Bunun için yapılması gereken en önemli nokta doğal ürünlerin farkına varıp ve bu ürünler incelenip, kendimiz için en iyi olanı seçilip, bu doğal ürünlerden maskeler ile tüm sorunlarımıza ve isteklerimize çözüm bulabiliriz. Doğal ve dolgun dudaklar tüm kadınların hayalidir ve bu konuda da yapılabilecek en güzel şey, doğal yollardan dudak dolgunlaştırma maskelerini uygulamaktır ve biz de bu gün sizin için onu araştırdık işte maskeler ve yöntemleri:

Öncelikle dişinizi fırçalarken diş fırçası ile dudaklarınızı fırçalamayı unutmayın. Dudaklarınızı çok bastırmadan fırçalarsanız çatlayan ve kuru dudaklarınıza iyi gelecektir. Bu uygulama ile dudak peelingi de yapmış olacaksınız. Dudak güzelliğinin ilk kuralı yumuşak ve dolgun dudaklara sahip olmaktır.

Tarçın yağı ile dudak dolgunlaştırma:

Sürekli kullandığımız dudak parlatıcısının içine bir iki damla tarçın yağı ekleyin ve iyice parlatıcınızla karışmasını sağlayın. Daha sonra dudaklarınıza uyguladığınız parlatıcı dudaklarınızda hafif bir yanma hissi verebilir. Acı hissetmeniz düşük ise, dudaklarınız daha fazla yanabilir endişelenecek bir durum yoktur.

Nane yağı ile dudak dolgunlaştırma:

Eğer aktarlara baktınız fakat tarçın yağını bulamadıysanız, dudaklarınızı dolgunlaştırmak için bir başka yağ olan nane yağını da kullanabilirsiniz. Sürdüğünüz anda dudaklarınızda karıncalanma yaparak dudaklarınızı şişirir.

Bal ile dudak dolgunlaştırma:

Eğer dudaklarınızdaki yanma duygusundan çekiniyorsanız sadece zeytinyağı ve balı karıştırarak akşamdan dudaklarınıza uygulayıp, dolgun dudaklara sahip olabilirsiniz.

Aşağıdaki kelimelerden sitemize ulaştınız:

Dudak dolgunlaştırma, dudak ve cilt, cilt bakımı, dudak koruyucu kremler, dudak için yararlı maskeler, dudak maskeleri, dudak yanmaları için ürünler, dudak uçuklaması, dudak uçuklamasına neler yapılmalı, diyet, zayıflama ve cilt, cilt güzellikleri, cilt güzellikleri ve bakımı, doğal güzellik ve maskeler