Ebru Şallı ve Güzellik Sırları

...

Ebru Sallı ve Guzellik SirlariEbru Şallı güzelliği ile dudak ısırttan ünlülerden biri. Ünlü maken hem fiziği hem de cildinin güzelliği ile yıllara meydan okuyor. Ebru Şallı güzelliği ile ilgili tüyo vermekten kaçınmayan ve oldukça yardım sever ünlülerimizden.  Bu nedenle cilt ve form için oldukça güzel ve etkileyici kürleri bizlerle paylaştı.

Öncelikle Ebru Şallının formda kalma sırlarını açıklayalım: Tabi ki pilates! İki çocuk annesi güzel model, günde iki saat mutlaka spor yapıyor ve mutlaka 250 gram çiğ semiz otu yiyor. Spor salonundan çıkmadığını ve bu nedenle çok vakit harcadığını düşünen güzel manken evini bir spa salonuna dönüştürdü.

Ebru Şallı’dan Göz Altı Maskesi;

Güzel gözleriyle ve göz çevresinin bakımıyla dikkat çeken Ebru Şallı, bu diriliğini her hafta uyguladığı bir maskeye bağlı. Bu maske sayesinde göz altındaki şişlerden ve morluklardan korunurken aynı zamanda kırışıklıklara karşıda önlem almış oluyor. Malzemeler; 1 yarım kivi, buğday yağı ve bal. Yarım kiviyi rendeleyin, kivinin değerlerini kaybetmemesi için Ebru Şallı bu işlemi cam rende ile uyguluyor. Rendelenmiş kivinin üzerine buğday yağı ve balı ilave ederek, tüm malzemeleri güzelce karıştırın. Önceden temizlemiş olduğunuz göz altlarınıza bu maskeyi uygulayın ve 20 dakika beklettikten sonra ılık su ile yıkayın. Bu maskeyi geceleri yatmadan önce uygulamanızı öneriyor Ebru Şallı, haftada bir defa uygulanmalı ve dört haftada beklenen etkiyi gösteriyor.

Ebru Şallı’dan Buhar Banyosu;

Cildinizdeki gözeneklerden ve siyah noktalardan sıkıldıysanız. Ebru Şallı’nın önerdiği bu buhar banyosunu uygulayabilir ve böylelikle bu cilt problemlerinizden kurtulabilirsiniz. Malzemeler; yarım greyfurt, 3 damla limon yağı, 3 damla buğday yağı, 2 tutam taze biberiye. Yüzünüzün tamamına buhar ulaştırabilecek büyüklükte derin bir kabı dolduracak kadar suyu kaynatın, daha sonra kaynar suyu kaba dökün. Daha sonra yarım greyfurtun suyunu sıkın ve diğer malzemeler ile birlikte kaynar suyun içine ekleyin. Bir havlu ile başınızı kapatıp, buhar banyosu yapmaya başlayın! Buhar banyosunu  haftada bir ya da iki kez uygulayabilirsiniz. Daha net ve kesin sonuçlar için Ebru Şallı peeling de uygulamanızı öneriyor.