EL SULTAN TÜY DÖKÜCÜ NASIL KULLANILIR?

...

Birçok kadının ortak problemi olan ağda ve epilasyon işlemleri bazen ağrılı ve acılı olabiliyor. El Sultan tüy dökücü kıl köklerinizin zayıflamasına ve düzenli kullanım sonunda zaman içerisinde azalmasına yardımcı oluyor. Osmanlı döneminde yeni doğan bebeklere uygulanan karınca yumurtası yağı yöntemi ile bebekler büyüyünce tüylenmenin az olacağına inanılırdı. Ayrıca yine Osmanlı Döneminde cariyeler ağda işlemi sonrasında ciltlerine karınca yumurtası yağı uygularlardı. İran’daki bayanlarınDa karınca yumurtası yağı kullanması Osmanlı’dan ilham aldıklarının göstergesi kabul ediliyordu.  İran’da birçok kozmetik markası ürünlerin içeriğinde karınca yumurtası yağı kullanmaktadır. El Sultan tüy dökücü yağ genital bölge, koltuk altı, kol ve bacakta tüy olan bölgelere rahatlıkla uygulanabilir. Peki El Sultan tüy dökücü nasıl kullanılır? Epilasyon ve ağda uygulaması sonrasında temizlenen cildinize uygulamanız gerekmektedir. Düzenli kullanım sonunda tüylerin azalmasına ve kıl köklerinin zayıflamasına yardımcı olur.

Karınca yumurtası yağı özel olarak Arap coğrafyası çöllerinden toplanmaktadır. Karınca yumurtası yağında bulunan asit yağı cilde zarar vermeyen bir yağdır. Cildin parlak ve canlı görünmesine yardımcı olur ve aynı zamanda cildin beslenmesine destek olur. Yapılan araştırmalara göre karınca yumurtası yağının tüylenmeye karşı etkisi olumlu yöndedir. El sultan karınca yağı sayesinde canlı, parlak ve pürüzsüz bir tene sahip olabilirsiniz. Asırlık gelenek karınca yağı, karıncada bulunan asidik yağın insan cildine bir zararı olmadığı söylenmiştir. Aynı zamanda karınca yağının antibakteriyel özelliğe sahip olduğu da söylenmiştir. Düzenli kullanım sonunda olumlu etki göstermeyi vaad eden bir üründür.

UYARI:  El Sultan karınca yağı bir ilaç değildir. Hiçbir rahatsızlığın tedavisinde kullanılmaz. Tüylerin azalmasına yardımcı olan takviye bir üründür. Cildinizde açık yara olan bölgeye uygulamayınız. Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.