EL SULTAN TÜY DÖKÜCÜ NASIL KULLANILIR?

...

Osmanlı döneminde yeni doğan bebeklerin ileride teninde çıkacak tüyler seyrek ve ince olsun diye,  tenlerine karınca yumurtası yağı sürülürdü. Ayrıca o dönemde cariyeler de ağda işleminden sonra tenlerine karınca yumurtası yağı sürerlerdi. Karınca yumurtası yağı mucizesinden ilham alınarak piyasaya çıkarılan El Sultan Tüy dökücü bitkisel ve doğal bir içeriğe sahiptir. Arap coğrafyası çöllerinden toplanan karıncaların yumurtaları kullanılmaktadır. Tüy dökücü El Sultan içeriğindeki protein sayesinde de cildinizi korumaya yardımcı olur. Karıncada bulunan ve zararsız olan formik asit sayesinde tüylerinizin azalmasına yardımcı olur. El Sultan Tüy dökücü nasıl kullanılır? Kullanımı oldukça basittir. Yüz, çene, kol, bacak ve genital bölgeye rahatlıkla uygulanabilen bir üründür. Duş jeli formuna sahiptir. El Sultan tüy dökücüyü uygulayabilmeniz için öncelikle epilasyon yapıp uygulayacağınız bölgeyi temizlemeniz gerekiyor. Tüylerinizin zaman geçtikçe seyrek çıkmasına ve azalmasına yardımcı olur.

İranlı kadınların da karınca yumurtası yağının etkisini duymuş ve kullanmıştır. El Sultan tüy dökücü düzenli kullanım sonunda tüylerinizde azalmaların görülmesine yardımcı olur. Eskiden uğraşmakta zorlandığınız epilasyon işlemi El Sultan’dan sonra daha kolay bir işlem haline gelecektir. El Sultan Tüy dökücü sayesinde iki epilasyon süresi arasındaki süre daha da uzar. Tüy dökücü damla sayesinde pürüzsüz bir tene sahip olabilirsiniz. İran’ da üretilen birçok kozmetik markasının içeriğinde karınca yumurtası yeğı bulunmaktadır. Fakat İran’ın bu kültürü Osmanlı’dan aldığı bilinmektedir. Karınca yumurtası yağı cildinizi tahriş etmez. Tüy köklerine etki ederek azaltmaya yardımcı olur. Karınca yumurtası yağı cildinizin canlı ve parlak görünmesine de yardımcı olur. El sultan tüy dökücüden sonra epilasyon yapmak zor olmayacak.

UYARI: El Sultan tüy dökücü bir ilaç değildir. Tüy azaltıcı bir üründür. Herhangi bir yan etki görüldüğünde doktorunuza başvurunuz. Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.