EL SULTAN TÜY DÖKÜCÜ NEDİR?

...

Eskiden Osmanlı döneminde yeni doğan bebeklerin vücutlarına, büyüdüklerinde vücutlarında tüylenme olmaması için karınca yumurtası yağı sürerlerdi. Aynı uygulamayı haremdeki cariyeler de ağda sonrası vücutlarına uygularlardı. Çünkü karınca yağının tüylenmeyi azalttığına ve kılları zayıflattığına inanılırdı.

Karınca yumurtası yağının mucizevi etkisinden ilham alınarak üretilen El Sultan Tüy Dökmeye yardımcı birçok kozmetik markasının da ürettiği ürünler içerisinde yer almaktadır. El sultan tüy dökücü nedir? Ağrılı ve acılı epilasyon işlemlerinizin hafiflemesine yardımcı oluyor. El Sultan tüy dökmeye yardımcı düzenli ve önerilen kullanımda kıl köklerini zayıflatarak tüylerin daha yumuşak ve seyrek çıkmasını amaçlayan bir yağdır. El sultan Tüy Dökmeye yardımcı kadınların kullanabileceği gibi erkeklerin de rahatlıkla kullanabileceği bir üründür. Karınca yağının etkisi İran’da da bilinmektedir. Hatta İran’da pek çok kozmetik markası ürünlerinde karınca yağı kullanmaktadır. İran’ın bu alışkanlığı Osmanlı’dan aldığı tahmin edilmektedir. Karıncada bulunan asidin insan vücuduna zarar vermediği ve doğal anti bakteriyel özelliğe sahip olduğu bilinmektedir. Arap coğrafyasının çöl topraklarından özel olarak toplanan karıncalardan elde edilen El Sultan Tüy dökmeye yardımcı; kol, bacak, koltukaltı, yüz, genital bölge gibi bölgelere epilasyon sonrası uygulanabilir. Her epilasyon sonrası düzenli bir şekilde uygulandığında diğer bir epilasyona kadar tüylerin daha seyrek, az ve yumuşak çıkmasına yardımcı olur. El Sultan tüy dökmeye yardımcı yağı epilasyon sonrası temiz cildinize uygulamanız gerekmektedir. Böylelikle derinize daha iyi nüfuz edecektir.

UYARI: El Sultan Tüy dökmeye yardımcı bir ilaç değildir. Tüy dökmeye yardımcı bir üründür. Bir yan etkide doktorunuza başvurunuz. El Sultan tüy dökmeye yardımcı yağı uyguladıktan sonra ellerinizi bol su ile yıkayınız. Serin ve kuru bir yerde muhafaza ediniz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.