EL SULTAN TÜY DÖKÜCÜ

...

Çoğu insan epilasyon yapmanın kolaylıklarını arar veya tüylerinden kurtulabilmek için fazlasıyla para harcayarak seanslarca tedavi olmayı tercih ederler. El Sultan tüy azaltıcı sizi bu zahmetten kurtararak istenmeyen tüylerinize kolay bir şekilde veda etmenizi sağlıyor.

El Sultan tüy azaltıcı serum düzenli kullanıldığı takdirde tüyleriniz de azalma olmasına  yardımcı olan bir üründür. El sultan tüy dökücü tüylerinizi azalttığı gibi aynı zamanda da tüylerinizin seyrelmesini sağlar ve tekrar çıkma süresini uzatır. Eski zamanlarda yeni doğan bebeklere sürülen karınca yağının tüylenmeye engel olduğu anlayışından yola çıkarak üretilmiş bir üründür. Tarihi kaynaklarda Osmanlı zamanında cariyelerinin, ağda sonrasında vücutlarına karınca yağı sürdükleri belirtilmiştir. Günümüzde de İran’da karınca yağından üretilen kozmetik ürünlerinin olduğu biliniyor. İran’ın bu uygulamayı Osmanlı’dan ilham alarak yaptığı tahmin edilmektedir.

El Sultan Tüy Dökücü içeriği; zararsız ve doğal içeriği sayesinde tüy köklerinin beslenmesine engel olur. İçeriğinde cilde sürülebilen formik asit karınca yağı bulunur. Aynı zamanda El Sultan  uyguladığınız bölgeyi besleyen protein kaynağıdır. Birincisi laboratuvar ortamında sentezlenemeyen yapay olmayan proteini sayesinde tüy azaltıcı etkiye sahiptir. İkincisi ise bu yağ sadece Asya’nın belirli bölgelerinde  ve Arap coğrafyasında yer alır. Bu zamana kadar karınca yağının tüylerde azaltma meydana getirmesi hakkında birçok araştırma yapılmıştır. Ayrıca içeriğinde antibakteriyel asit yer alır. Bu doğal yollardan oluşan mucizevi etkisidir. İçeriğindeki karıncanın ürettiği protein cildi tahriş etmemesi sebebiyle eskiden bu yana cilde iyi geldiği söylenir. Dermatolojik olarak insan vücudunu tahriş etmediği gözlemlenmiştir.

El Sultan Tüy Dökücü Kullanımı; Epilasyon sonrası El sultan bakım yağı uygulanır. Duştan sonra ise setin içinde olan El Sultan duş jeli kullanılması önerilir.

UYARI: Çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.