Epila Tüy Dökücü Sprey Nasıl Kullanılır?

...

Epila Tüy Dökücü Sprey Nedir?

Vücudumuzda istemesekte tüylenmeler oluşmaktadır. Bu tüyler bayanların olduğu kadar erkeklerinde kabusu haline gelmiştir. Her ne kadar kış aylarında pek önemsenmese de havaların ısındığı şu günlerde çözümünü araştırdığımız problemlerimiz arasındadır. Bu süreçte karşınıza çıkan çözümler ağrılı, acılı ağda, ip, epilasyon gibi işlemler olabilir. Fakat gayet acısız Epila Tüy Dökücü varken bunlara yönelmenize bile gerek yok.

Epila tüy Dökücü sprey ile tüylerinizden  3 dakika gibi kısa bir sürede kurtulabilirken E vitamini desteği ile cildinizin bebeksi dokunuşa sahip olmasını sağlayabilirsiniz. E vitamini destekli özel bir karışım olarak karşımıza çıkan Epila Tüy Dökücü sprey aloe vera içeriği ile cildinizi pürüzsüzleştirme için cildinize nüfuz edecektir. Ayrıca özel formülü ile düzenli kullanımlarda tüylerinizin azaldığını gözlemleyeceksiniz. Epila Tüy Dökücü anti-inflamasyon özelliği sayesinde kızarıklık veya acı/ağrı yaşamazsınız.

Epila Tüy Dökücü Sprey Nasıl Kullanılır?

Epila Tük Dökücü spreyi omuz, koltuk altı, kol, bacak, göğüs ve genital bölge için kullanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken tüy olan bölgeye spreyi sıkarak 3 dakika bekletmeniz. Daha sonra o bölgeyi bol su ile yıkamalısınız. İşte tüylerinizden kurtulmak bu kadar basittir.

Epila tüy dökücü kremi yüz  bölgesinde kullanmamanız gerekmektedir. İçeriğindeki bileşene alerjisi olan kullanıcılarda  bileşenin yapısından dolayı hafif kızarıklık oluşturabilir. Böyle durumlarda ürün kullanımına kısa süreli ara verilmesi önerilmektedir.

Türkiye’den  Epila Tüy Dökücü Spreyi Nasıl Sipariş Verebilirim?

Epila Tüy Dökücü Spreyi Türkiye’nin her noktasından sipariş verebilir , hızlı kargo ve kapıda ödeme imkanlarından yararlanabilirsiniz.Epila Tüy Dökücü Sprey için tek yapmanız gereken sipariş formun u doldurmak olacak.

Avrupa’dan Epila Tüy Dökücü Spreyi Nasıl Sipariş Verebilirim?

Epila Tüy Dökücü Spreyi bütün Avrupa, Asya,Uzakdoğu, Afrika, Ortadoğu ülkelerine gönderim yapılmaktadır. Kapıda ödeme seçeneğimiz yoktur. Sizlerde Epila Tüy Dökücü Spreyi sipariş vermek istiyorsanız whatsapp ve sipariş formu ile veya bizzat arayarak kolay bir şekilde sipariş verebilirsiniz. Bütün Avrupa ülkelerine bir günde kargo seçeneğinden yaralanmak istiyorsanız kolay para yollama seçeneğinden yararlanabilirsiniz.

Avrupa ve Bütün Dünya ülkelerinden kolay ödeme seçeneklerimiz ;

– Hesaba Havale

– Money Gram

– Ria Express

– İBAN Numarasına Havale

– İnternet Üzerinden Online Ödeme

– PTT isma Havale Seçeneğinden yararlanabilirsiniz.

– İsma Havale

– UPT

– Western Union

– Kredi Kartı

Siparişlerinizi Bekler, iyi günler dileriz…

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.