ES 16 NASIL KULLANILIR?

...

Kilo kontrolünü sağlamak için çeşitli diyet programları deneriz. Ve çoğunlukla uyguladığımız diyet programlarında istikrar sağlayamadığımız için olumlu sonuç alamayabiliriz. Bu gibi durumlarda takviye ürünler kullanmaya ihtiyaç duyabiliriz. ES 16 kilo kontrolünü sağlamaya yardımcı takviye ürün olduğu için fazla kilolarımızdan kurtulabilmemiz için bizi destekler. ES 16 zayıflama hapını kullanırken aynı zamanda sağlıklı ve düzenli beslenmeyi ihmal etmemeliyiz.

Es 16 zayıflama hapı; ödem söktürücü, metabolizma hızlandırıcı, sindirimi kolaylaştırıcı ve yağ yakımına yardımcı olma özelliğine sahiptir. kilo kontrolü sağlamada yardımcı olan ES 16 zayıflama kapsülünün içeriğinde; yeşil çay ekstresi, E Vitamini, C Vitamini, üzüm çekirdeği ekstresi, lotus yaprağı ekstresi, L-carnitine ve salep orchidaceae bulunur.

Yeşil Çay Ekstresi; Bağışıklık sisteminin düzgün çalışmasını sağlar ve sindirimi kolaylaştırır. Aynı zamanda yeşil çayın yağ yakımına yardımcı olma özelliği de vardır.Ve sakinlik verir.

E Vitamini; Karaciğer rahatsızlıklarına iyi gelen e vitamini, astıma ve diyabet hastalığına karşı da korur.

C Vitamini; Bakteriyel enfeksiyonları engelleyici özelliğe sahiptir. Hastalıklara karşı dirençli olmaya yardımcı olur.

Üzüm Çekirdeği Ekstresi;  Kan dolaşımını kolaylaştırır ve kan basıncını dengeler.

Lotus Yaprağı Ekstresi; İshal rahatsızlığını giderir. Mikropları kırma özelliği vardır.

Salep Orchidaceae; Kabızlığı gidererek sindirimin düzelmesini sağlar.

L-carnitine; Kan şekeri seviyesini azaltır. Kalp krizi riskini azaltmaya yardımcı olur.

Tamamen bitkisel özlerden oluşan zayıflamaya yardımcı ES 16 nasıl kullanılır? Es 16 sabahları aç karnınıza 2 kapsül veya sabah ve akşam olmak üzere 1’er kapsül içebilirsiniz. Sabah ve akşam öğünlerinizden yarım saat önce tüketmeniz tavsiye edilir.

UYARI: ES 16 zayıflama hapı bir ilaç değildir.Bir takviye üründür. Emziren anneler ve hamile bayanlar kullanmamalıdır. Kullanmadan önce kullanım talimatını okuyunuz. Herhangi bir yan etki ile karşılaştığınızda doktorunuz başvurunuz.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.