Gebelikte en iyi saç stilleri

...

Kestirmek istiyorsanız;

Çok uzun ve çok kısa saç modellerinden uzak durun. Yüz ve vücut şekliniz hamileliğinizde değişim geçirecek. Çok kısa veya uzun saçlar yüzünüzü çok büyük ve şişman gösterebilir. Gebelikte saç uzunluğunun omuzlarda olması, gerekirse katlı kesim en iyisidir.

Saçınızı her zaman tek bir yöne ayırmayın. Bunun yerine ortadan ayırmak yüzünüzü daha zayıf gösterir.

Saçınızı yüksekte at kuyruğu veya sağınık topuz yaptırmayın. Topladığınızda yüzünüze bir kaç tutam saç dökülürse öyle bırakın.

Saçlarınız açısından bir şey yapmanız gerekiyorsa;

Gebelikte saçlarınızı boyatabilir misiniz? Bu yanıtı çok kolay olmayan milyon dolarlık bir soru. Kuaförler bu konuda her zaman doktor görüşünün alınmasından yanalar.Doktorunuz sakıncalı bulmadıysa doğkırmızı saç boyalarını deneyebilirsiniz.

Saçlarınıza gölge attırmak istiyorsanız aliminyum folyolar kullanarak yaptırabilirsiniz.

Özelikle düz saçlıysanız saçlarınızı zigzag modeliyle daha havalı gösterebilirsiniz. Bu biçimde saç ayrımınız belli olmaz size farklı bir hava katar. Eğer saçlarınız kıvırcık veya dalgalıysa Üstleri zig zag olarak ayırdıktan sonra olduğu gibi bırakın.

Geriye doğru sıkı olan modellerden uzak durun. Gevşek ve yumuşak stiller saçınızın uzamasına ve sağlıklı olmasına yardımcı olur.

Hamile kadınların iç güzellik ve ışıltısı meşhurdur. Güzellik rutininizi geliştirmeniz, ihmal etmemeniz içinizdeki güzellği dışarı yansıtmanızı sağlar.