Goji Berry Nereden Bulurum?

...

Hepimiz için en önemli konulardan biride şüphesiz ki sağlığımız ve yakınlarımızın sağlığı olmuştur. Ancak kimi zaman gün içerisinde yaptığımız bazı yanlışlar ne yazık ki yeteri kadar sağlıklı olmamızın önüne geçmiştir. Özellikle bu durumun en önemli nedenlerinden biride yanlış beslenme alışkanlıkları olmuştur. Başta tüm Dünya’yı etkisi altına alan obezite hastalığının temel sebebi olan yanlış beslenme alışkanlıkları aynı zaman da birçok hastalığında en önemli etkeni olmuştur.

Sadece obezite hastalığının nedeni olmakla sınırlı kalmayan yanlış beslenme alışkanlıklarımız aynı zamanda kalp, damar hastalıklarının, tansiyon ya da şeker gibi bilinen birçok hastalığın temel sebeplerinden olmuştur. Peki nedir bu yanlış beslenme alışkanlıklarımız? Başta fazla yağlı beslenme olmak üzere; aşırı fast food tüketimi ve hareketsizlik, aşırı tuzlu ya da şekerli beslenme, sağlıklı olmayan besinleri daha fazla tüketmek, aşırı ekmek tüketimi, yeteri kadar sebze ağırlıklı beslenmemek günümüzde en fazla görülen yanlış beslenme alışkanlıklarıdır.

Goji Berry (Kurt Üzümü) Nedir?

Son zamanlarda isminden sıkça bahsettiren besinlerden biride Goji Berry olmuştur. Goji berry, Goji bitkisinin meyvesidir tadı yaban mersini ve kiraz andırır ve oldukça sulu ve tatlı bir meyvedir. Tibet’te çok sevilen ve çok tüketilen 1.700 yıl boyunca Tibet halkı tarafından tüketilmiştir. Sadece meyvesini yemek ile sınırlı kalmayan Tibet halkı aynı zaman da goji bitkisinin yapraklarından yararlanarak goji çayını keşfetmiş ve sıkça tüketmişlerdir. Diğer bir adı kurt üzümü olan Goji berry, Aya kökenli bir bitkidir.

Goji Berry Sağlıklı Bir Meyve mi?

Birbirinden farklı özelliklere sahip olan farklı farklı etkilere sahip Goji berry meyvesinin içerisinde;

– Kalsiyum, Potasyum, Demir, Çinko, Selenyum

– Magnezyum, B1 Vitamini (Thiamin), B2 Vitamini (Riboflavin)

– B3 Vitamini (Niacin, Nikotin asidi), B5 Vitamini (Panthothen asit)

– C Vitamini (Askorbik asit), Provitamin A (Beta-karoten),

– Zeaksatin, Polisakkarin şeker gibi önemli etkilere sahip değerler bulunmaktadır.

Goji Berry Nasıl Tüketilir?

Hem bayanların hem de erkeklerin rahatlıkla ve kolaylıklatüketebilecekleri Goji berry, doğal bir meyve olması nedeniyle şimdiye kadar herhangi bir yan etki ile karşılaşmamıştır. Her gün düzenli olarak tüketilmesi gereken Goji berry meyvesini günde bir avuç tüketmeniz yeterli gelecektir. Ayrıca yaş olarak tüketebileceğiniz gibi kuru olarak da tüketebilirsiniz.

Goji Berry Türkiye’de Nerede Satılır?

En uygun fiyatlar ve ödeme imkanları ile birlikte Ankara, İstanbul, Nevşehir, Hatay, Karaman, Samsun, Bursa, Edirne ve Türkiye’de ki diğer tüm şehirlerimizden kolaylıkla temin edebilirsiniz. Sizlerde Goji berry için sipariş vermek istiyor ve ödeme seçenekleri hakkında detaylı bilgi sahibi olmak istiyorsanız, sitemiz üzerinde yer alan sipariş ver sayfasına tıklayarak kolay ödeme seçenekleri ile birlikte Goji berry meyvesine sahip olabilirsiniz.

Goji Berry Yurt dışında Hangi Ülkelerde Satılır?

En kısa sürede teslimat güvencesi ile birlikte Almanya, Polonya, Litvanya, Beyaz Rusya, Moldova, Sırbistan, Yunanistan ve daha birçok Avrupa ülkelerinden sipariş verebilir ve kısa bir sürede bu ürüne sahip olabilirsiniz. Daha detaylı bilgi ve sipariş için sitemizi takip edebilir kampanyalar hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Aşağıdaki Kelimelerden Sitemize Ulaştınız;
goji berry, kurt üzümü, goji berry nedir, kurt üzümü nedir, goji berry sipariş, kurt üzümü sipariş, goji berry türkiye, kurt üzümü türkiye, goji berry kullanımı, kurt üzümü kullanımı, goji berry nasıl tüketilir, ilginç meyveler, değişik meyveler, farklı meyveler, meyve kurusu, goji berry avrupa, goji berry almaya, almaya sipariş, germany order, avrupa, avrupa ülkeleri, avrupada nereden bulurum, sağlıklı yaşam, sağlıklı beslenme

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.