GOJİ DİET SETİ NASIL KULLANILIR?

...

Son zamanlarda herkes tarafından bilinen ve kullanılan goji berry meyvesinin ilk yetiştirilme yeri Tibet’tir. Goji berry meyvesinin diğer adına mutluluk meyvesi denilmiştir. Günümüzde hemen hemen herkesin bildiği ve kullandığı goji berry meyvesinin olumlu etkileri saymakla bitmez.

Kilo kontrolü sağlamada olan etkisi sayesinde çoğu insan tarafından tüketilmeye başlanmıştır. Kilo kontrolü sağladığınız süreç boyunca size yardımcı olacak Goji Diet seti ise özel bitki özlerinden yapılmıştır. Goji berry meyvesi  mucizevi etkisi sayesinde kilo kontrolü sağlamanıza yardımcı oluyor. Ödem söktürmeye ve yağ yakımına destek sağlıyor. Goji diet seti 2 farklı üründen oluşur. Biri Goji Diet çay ve biri ise Goji Diet tozdur. Peki Goji Diet set nasıl kullanılır? Kullanımı oldukça kolaydır. Goji Diet çay; poşet çay olan diet çay sıcak suya atılarak demleme yöntemi ile birkaç dakika boyunca demlenir. Ve demlendikten sonra tüketilir. Goji diet çayı şekersiz tüketmenizi öneririz. Goji Diet toz ise; 1 bardak ılık su içerisine 1 kaşık diet toz atarak karıştırdıktan 2 dakika sonra tüketebilirsiniz. İsterseniz Goji berry diet tozu yoğurt ile karıştırarak yiyebilirsiniz. Ürünü kullanmadan önce içerisindeki detaylı kullanım kısmını mutlaka okuyunuz. Goji Diet setini düzenli kullanmanız gerekiyor. Sabah ve akşam tüketmeniz gereken goji diyet setini mutlaka yemeklerden yarım saat önce tüketebilirsiniz.

Goji Diet setini uygularken sağlıklı ve düzenli beslenmenize dikkat etmeniz gerekiyor. Ayrıca metabolizmanızın hızlanması için ise spor veya egzersiz yapmaya önem vermelisiniz. Unutulmamalıdır ki kilo kontrolü sağlamak için gıda takviyesi kullanırken beslenme düzenini ve hareket etmeyi ihmal etmemelisiniz.

UYARI: Goji Diet seti bir ilaç değildir. Kilo kontrolü sağlamanıza yardım eden bir gıda takviyesidir. Herhangi bir yan etki görüldüğünde doktorunuza başvurunuz. Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.