Gold Slim Kavitasyon Cihazının Kullanımı

...

Bay bayan toplum olarak ortak şikayetlerden biride göbek bölgesindeki yağlanmadır. Bayanlarda doğum sonrası başlayan göbek bölgesindeki yağlanma erkeklerde ise hareketsiz kalma nedeniyle ortaya çıkmaktadır. Her ne kadar göbek bölgesindeki yağlanmadan şikayetçi olsak da diyet yapma ve kilo verme konusunda o kadar başarılı değilizdir. Eğer çok fazla göze batan kilolara sahipseniz mutlaka diyet yapmanız ve diyetle birlikte spor yapmanız gerekir. Fakat çok fazla kilolu değil ve daha çok bölgesel yağlanmalardan şikayetçiyseniz birkaç beslenme alışkanlığınızı değiştirerek basit sporlar ya da egzersizler yapabilirsiniz. Özellikle bölgesel yağlanmaların çalışmasına ve yakılmasına yardımcı olacak bazı egzersizleri evde düzenli bir şekilde uygulayarak fazlalıklardan kısa bir sürede kurtulabilirsiniz.

Gold Slim Kavitasyon Cihazının Kullanımı

Oldukça kolay kullanım özelliklerine sahip olan Gold Slim Kavitasyon Cihazı, Ultrasonik ve İnfrared modunda, mikro akım modunda ve infrared modunda kullanma gibi 3 farklı şekilde kullanabileceğiniz bir üründür.

1- Ultrasonik ve İnfrared Modunda Kullanım

Kullanmaya başlamadan önce thermal jeli uygulamak istediğiniz bölgeye sürün ve daha sonra power düğmesine basarak kırmızı ışığın yanmasını sağlayın. Daha sonra İnfrared ve Sonic düğmesine aynı anda basın. Jel sürülen bölgeye 20-30 dakika kadar masaj yaparak uygulayın.

2- Mikro Akım Modunda Kullanım

Cihazı kullanmadan önce cildinizin temiz olmasına özen gösterin. Daha sonra power düğmesine basın, ışık yanıp sönecektir. Uygulamak istediğiniz bölgeye EMS bantlarını yapıştırın ve EMS kablosunu cihaza takın. 20-30 dakika kadar EMS yöntemini uygulayın. Ayrıca EMS uygularken mikro akım masaj tipi için, cihazın sol tarafındaki düğmeden mikro akım seviyesini ayarlayabilirsiniz.

3- İnfrared Modunda Kullanım

Uygulamaya başlamadan önce cihazı kullanacağınız bölgeye krem veya nemlendirici gibi cilt bakım ürünlerinden birini o bölgeye iyide yedirin. Power düğmesine basın ve kırmızı ışığın yanmasını sağlayın. Daha sonra İnfrared düğmesine basın. Kırmızı ışık masaj başlığına yayıldığında zaman kızılötesi dalga enerjisinin çalışmaya başladığı anlamına gelecektir. Uygulama yapmak istediğiniz problemli bölgeye masaj yapar gibi uygulayın. İşlem bittikten sonra kavitasyon cihazını tamamen kapatabilirsiniz.

Kullanım özellikleri dışında Kavitasyon cihazını bel ve alt karın bölgesi, ayak ve bacak, kalça ve kol gibi problemli olan bölgelerinizde kullanabilirsiniz. Gold Slim seti içerisinde; kavitasyon cihazı, ems bantları ve adaptör olmak üzere 3 parçadan oluşur. Ayrıca cihazı satın almanız durumunda yanında Thermal Gel hediye olarak verilmektedir.

Gold Slim Kavitasyon Cihazını Nereden Bulurum?

Gold Slim Kavitasyon Cihazını en ucuz ve kampanyalı fiyatları ile birlikte Ankara, Manisa, Giresun, Nevşehir, Şanlıurfa, Bursa, İstanbul, İzmir ve daha birçok şehrimizden rahatlıkla temin edebilirsiniz. Gold Slim Kavitasyon Cihazı hakkında detaylı bilgi almak ve sipariş vermek için sitemiz üzerinden sipariş formunu doldurarak kolay ödeme seçenekleri ile sizde Gold Slim Kavitasyon Cihazına sahip olabilirsiniz.

Gold Slim Kavitasyon Cihazı Satışını Yaptığımız Avrupa Ülkeleri

Gold Slim Kavitasyon Cihazını Avrupa’da nereden bulurum? En ucuz ve kampanyalı fiyatları ile birlikte Almanya, Kanada, Danimarka, Norveç, İsviçre, Fransa ve daha birçok Avrupa ülkelerinden sipariş verebilir ve kısa bir sürede bu ürüne sahip olabilirsiniz. Daha detaylı bilgi ve sipariş için sitemizi takip edebilir kampanyalar hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Aşağıdaki Kelimelerden Sitemize Ulaştınız;
gold slim, goldslim, gold slim kavitasyon cihazı, gold slim kavitason aleti, gold slim sipariş, gold slim kavitasyon nereden bulurum, sipariş, ödeme, kampanya, gold slim fiyatı, gold slim kavitasyon cihazı nasıl kullanılır, avrupa, goldslim avrupa, avrupa sipariş, almanya sipariş, goldslim almanya, kavitasyon cihazı avrupa, germany order, avrupada nereden bulurum, bölgesel kilo verme, kolay kilo verme

 

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.