HENDELS GARDEN GOJİ KREMİ NEDİR? NEREDEN BULURUM?

...


HENDELS GARDEN GOJİ KREM NEDİR?

Hendels garden cilt bakım ürünüdür, içeriğinde bitkisel özler bulunmaktadır. Zaman geçtikçe cildimizin yorgunlaşması, yıpranması, leke oluşmalarına, güneş lekeleri gibi sorunlar ile karşı karşıya kalır. Leke kremi olarak da bilinen hendels garden, düzenli kullanım sonucu cilt üzerinde yoğun etkilere sahiptir. Düzenli cilt bakımı, cilt üzerinde rahatlama ve yenileme sağlar. Sağlıklı beslenmek hücrenin yenilenmesi ve güçlenmesini sağlar.

HENDELS GARDEN GOJİ KREM KULLANIMI:

Göz çevresine değdirmeden cildinize masaj yaparak uygulayınız. Sabahları ve geceleri olmak üzere günde 2 defa uygulayın. Uygulayacağınız yerlerin kullanmadan önce temiz olmasına özen gösterin. Düzenli uygulamada ortaya çıkan sonucu göreceksiniz. Goji kremin içerisindeki gojiberry ve çeşitli özler ile cildinizi doğal bir şekilde bakım yaparsınız.

İçeriği:

  • Gojiberry
  • Üzüm çekirdeği yağı
  • Jojoba yağı
  • Gojiberry özü

UYARI: Hendels garden ilaç değildir, bitkisel üründür. İçerisinde ki bileşenlere alerjisi olan kişilerin kullanması önerilmez, alerji durumunda doktora başvurunuz. Oda sıcaklığında muhafaza ediniz. Nemli ve güneşli yerlerde muhafaza edilmemelidir.

BİZE BU KELİMELER İLE ULAŞTINIZ

hendels garden nedir, hendels garden goji kremi nedir, hendels garden goji kremi nasıl kullanılır, cilt, cilt bakım

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.