HOGA 3G NASIL KULLANILIR?

...

Gün içinde yoğun iş temposundan dolayı bedeniniz yordun düşebilir ve kendinizi bitkin hissedebilirsiniz. Sağlıksız beslenmeniz, sinirli yapınız, uykusuz hissetmeniz beraberinde cinsel yaşantınızda performans eksikliğini getirir. Yaşadığınız performans eksikliği karşı cinsle olan ilişkinizi de olumsuz etkiler. Hatta tartışmalara dahi neden olabilir.

macuni mahrem

Cinsel performansınızı olumsuz etkileyen faktörlere dur diyebilmek için bazen takviye almaya ihtiyaç duyabilirsiniz. O takviye ürünlerden birisi de Hoga 3G’dir. Size maksimum enerji veren, güçlü hissettiren, zindelik veren bir takviye üründür.  Tamamen bitki özlerinden oluşan Hoga 3G içeriğinde; zencefil ekstresi, früktoz şurubu, saflaştırılmış su, guarana ekstresi, panax meyer, ginseng macunu ekstresi bulunur. Doğanın şifa kaynağı bitkileri arasındaki Guarana, ginseng ve gingembre sayesinde vücudunuzun sinde hissetmesine, güçlü olmasına hatta tokluk hissi vermesine, yağ yakımına, cinsel performansın artmasına yardımcı olur. Hoga 3G hem zihinsel hemde fiziksel olarak iyi hissetmenizi amaçlayarak üretilmiştir.

Performans arttırıcı Hoga 3G nasıl kullanılır? İçerisinde sıvı bulunan ampül şeklinde olan Hoga 3G, her sabah 1 ampül içtiğiniz suyun içerisine ya da meyve suyunuzun içerisine katarak tüketebilirsiniz. 20 gün boyunca devamlı olarak kullanacağınız cinsel performans arttırıcı Hoga 3G kullanımı belirtilen dozun üstünde kullanılırsa baş ağrısı yapabilir. Cinsel aktiviteden 1 saat önce sadece 1 kapsül  alınır. Etkili bir takviye ürün olduğu için  etkisi 3 gün dahi sürebilir. Hoga 3G ginseng sıvı ampül etkileri arasında; kolay bir şekilde ereksiyon olmanıza, cinsel kuvvet artmasında, iktidarsızlığı gidermede, doğurganlık etkisi arttırmada, spermi fazlalaştırmada, gün boyu dirençli ve zinde hissetmenize yardımcı olur. Afrodizyak etkisine sahip olması sebebiyle karşı cinsle ilişkinizin kuvvetlenmesini destekler.

UYARI: Hoga 3G bir ilaç değil bir takviye üründür. Doz aşımında baş ağrısına sebep olabilir. Hamile ve emziren bayanların kullanması sakıncalıdır. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.