KARBONAT MASKESİ NEDİR? NEREDEN BULURUM?

...

KARBONAT MASKESİ NEDİR?

Karbonat maskesi içeriği kolajen desteği ile birlikte cildinizde ki ölü hücreleri arındırarak yeni hücrelerin oluşmasını hızlandırır. Böylece cildinizde ki sarkmaları önlemede sivilce yağlanma ve diğer cilt sorunlarından aynı anda kurtulmanız da destekleyici olabilir. Dünya genelinde karbonat maskesi en çok Japonya’da kullanılıyor. Bütün doğal maskelerin anası olarak kabul edilen karbonat maskesi bilim adamları tarafından kabul edilen mucizevi etkileri var bunların en başında da cilt üzerinde ki yenileme, gençleştirme etkisi gelmektedir cilt maskesidir.

İçeriği; Karbonat, Amino asit kompleks, Temel vitamin kompleksi.

KARBONAT MASKESİ FAYDALARI:

  • Ölü hücrelerin atılmasına yardımcı olur.
  • Kırışıklık ve çizgilerin azaltılmasında yardımcı olur.
  • Cilt rezervlerini etkinleştirir, besler, sıkılaştırmayı amaçlar.
  • Cildin elaskiyetini arttırır, UV ışınlarına karşı koruma kalkanı oluşturur, gözeneklerin açılmasında etkilidir, siyah noktaları iz oluşturmadan çıkartır, cildin ana rengine döndürülmesine yardımcı olmaya çabalar.
  • Akne giderici özellikler içerir.

KARBONAT MASKESİ KULLANIM:

  • Kuru cilde ince tabaka halinde sürünüz. Tamamen kuruması için en az 10 en fazla 30 dakika bekleyiniz.
  • Kuruduğundan emin olduktan sonra bir kabuk soyar gibi cildinizden yavaşça çıkartınız. Ardından ılık su ile kalan kalıntıları yıkayabilirsiniz.
  • Düzenli kullanım sonucu cildinizde ya da kullanılan yerde ki değişiklikleri gözlemleyiniz.

UYARI: Karbonat maske bitkisel üründür. Alerji durumunda en yakın doktora başvurunuz. Çocukların erişemeyeceği yerlerde muhafaza ediniz. Güneşli ve nemli yerlerde muhafaza etmeyiniz.

BİZE BU KELİMELER İLE ULAŞTINIZ

karbonat maskesi, karbonat, karbonat maskesi nedir, karbonat maskesi nasıl kullanılır, karbonat maskesi kullanımı, karbonat maskesi içeriği

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.