Koç Burcunun Ağustos Ayı Yorumu

...

Bu ay sizin için oldukça verimli bir ay olacak. Koç burcu mesupları ayın yedisinden sonra kendilerine olan öz güvenlerinin artışını görecekler.  Bu zamana kadar istediğiniz ancak el atamadığınız işleri bu ay içinde başarmayı denemeye çalışmalısınız. Ayın 16’sıyla beraber partnerinizin yaklaşımlarından memnun kalabilirsiniz. Bu nedenle biz 16 Ağustoa’ta aşk ilişkinizde de olumlu gelişmelerin sizi beklediğini söyleyeceğiz. Ayın 24’ünden sonra seçiciliğiniz ve titizliğinizde bir artış gözlemleyebilirsiniz.  Koç Burcunun Ağustos Ayı Yorumu

AŞK VE İLİŞKİLER

 Aşk ilişkilerinizde enerjinizin arttığı bir dönem yaşayacaksınız. Kendinizi partnerinize daha iyi bir iletişim kurmanız mümkündür. Bütün bunların yanında güven duygunuz da ön plandadır. Yetenekli olduğunuz alanlarda söz sahibi olma, kendinizi göstermek kolaylaştırır. Çocuğu olan koçların çocuklarıyla yakından ilgilenecekleri bir zamandır, onlarla olan iletişimi de oldukça güzel olacaktır. Moralinizin yüksek, aşk ilişkileriniz açısından verimli, kariyer açısından da oldukça olumlu bir dönem olucak sizin için. Bu dönemi daha net değerlendirme yapabilmek için kendinizi isteklerinizi oldukça iyi değerlendirmelisiniz. Böyleyece hangi alanda nasıl çalışmanız gerektiğini daha iyi anlarsınız ve bu süreçten en büyük kazançla çıkarsınız.

Güçlü bir çalışma isteğinizin olacağı bu dönemde, enerjiniz yüksek ve sanatsal duygulanımlarınız ön planda olacak. Mars yönetici olduğu Başak Burcundan geçtiği için sizin içinde sağlığınız ve günlük iş temponuz olumlu yönde etkilenecek ve gayet iyi işler ön plana çıkaracaksınız. Yine de titizliği çok abartmamak şartıyla gereksiz riskler almamanızı, sağlık konularında da tedbirsiz davranmamanız gerekmektedir.

Her zaman ki gibi cesaretli ve iradeli davranarak bu ayı da çok büyük başarıyla geçirebileceksiniz,  elinize geçen fırsatları iyi değerlendirmeli ve enerjinizi bu fırsatlara odaklamalısınız.